| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 100.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gemengde techniek van de Amerikaanse kunstenaar Ronnie Cutrone. Jaar: 1975. Afmetingen werk: H76 x b100,5 cm. Het werk is gesigneerd op de achterzijde van het werk. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Ronnie Cutrone werkte met Andy Warhol en Roy Lichtenstein als assistent. Uiteindelijk ontwikkelde hij zij eigen stijl die wordt getypeerd als "Post-Pop". Ronnie Cutrone was een Amerikaanse popartiest die bekend stond om zijn grootschalige schilderijen van enkele van de favoriete stripfiguren van Amerika, zoals Felix the Cat, Pink Panther en Woody Woodpecker.
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||||
| Conditie: Het werk is vergeeld op de randen. Er zitten oxidatievlekjes op het papier. | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland | ||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||||
| Garantie | |||||||||||