KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Simon Vinkenoog - Krijttekening: En plein vol - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: En plein vol - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Simon Vinkenoog - Krijttekening: L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: L'oubér - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Rob Scholte - Stift tekening - 2010 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands Stift tekening - 2010
Techniek Stift
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Wilhelm Wagner - Litho: staande dame kopen? Bied vanaf 99!
Wilhelm Wagner (1887-1968) Litho: staande dame
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 99
Marlene Dumas - 3 boeken: Suspect/Electa kopen? Bied vanaf 79!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands 3 boeken: Suspect/Electa
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 79
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation' kopen? Bied vanaf 1099!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Thijs Overmans - Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Rudolf Bremmer - Houtsnede: violist kopen? Bied vanaf 39!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Houtsnede: violist
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 39
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jaap Hillenius - Ets: slapende vrouw kopen? Bied vanaf 39!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets: slapende vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Nico Koster - Foto: K Verwey kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: K Verwey
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 19.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan Poortenaar - Ets: kasteel - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets: kasteel - 1945
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Zoltan Forrai - Aquarel: Straatgezicht kopen? Bied vanaf 125!
Zoltan Forrai (1901-1996) Hongaars Nederlands Aquarel: Straatgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Fred Koot - Litho: "Meroe" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Meroe"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Hans Wap - Zeefdruk: Spinning tops - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Spinning tops - 1998
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Joop Moesman - Unieke proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Unieke proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Pieter Geraedts - Gemengde techniek - 1962 kopen? Bied vanaf 59!
Pieter Geraedts (1911-1978) Nederlands Gemengde techniek - 1962
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Simon Vinkenoog - Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Karin van Ommeren - Stenen beeld: "Slapende vogel" kopen? Bied vanaf 695!
Karin van Ommeren (1955) Nederlands Stenen beeld: "Slapende vogel"
Techniek Steen
Afmetingen 16 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 4200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jörg Remé - Olieverf op doek - 1969(groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Afmetingen 124.5 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Zeefdruk: De bestanddelen - 2005
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Grafisch Gezelschap de Luis - Houtdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Grafisch Gezelschap de Luis (1960) Nederlands Houtdruk - 1975
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Hans Leyerzapf - Zeefdruk: Ver van huis kopen? Bied vanaf 175!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Zeefdruk: Ver van huis
Afmetingen 65 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jan Linschooten - Ingelijste olieverf op board: Clown met trompet kopen? Bied vanaf 199!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Ingelijste olieverf op board: Clown met trompet
Afmetingen 53.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Ton Schulten - Ingelijste kleurenzeefdruk: ''Herfst I" - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: ''Herfst I" - 1998
Afmetingen 88 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Herman Brood - Zeefdruk: O.D = passee kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: O.D = passee
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Toon Jansen - Houtsnede: Mensen in interieur - 1965 kopen? Bied vanaf 45!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands Houtsnede: Mensen in interieur - 1965
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Gerd Arntz - Zeefdruk: Bespiegeling - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Zeefdruk: Bespiegeling - 1976
Afmetingen 24.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225