KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Harry van Kuyk - Zeefdruk: naakt - 1996 kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: naakt - 1996
Afmetingen 50.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn' kopen? Bied vanaf 175!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn'
Afmetingen 64.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Hans Wap - Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Anneloor - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Anneloor - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Ella - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Ella - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gerard 't Hart - Collage - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Antonio Calderara - Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975 kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Calderara (1903-1978) Italiaans Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Robert Zeppel-Sperl - Kleurenlitho - 1971 kopen? Bied vanaf 175!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Kleurenlitho - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Thomas A. Clark - Zeefdruk: Glade - 1996 kopen? Bied vanaf 250!
Thomas A. Clark (1944) Brits Zeefdruk: Glade - 1996
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 13.5 x 10.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Struthio camelus - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen kopen? Bied vanaf 250!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 25 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Lambertus Zijl - C van der Hoef- penning - 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands C van der Hoef- penning - 1923
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 4 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
€ 75
Direct kopen
Robert Zeppel-Sperl - Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989 kopen? Bied vanaf 595!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Dadara - Acryl op doek: Frog + ingelijste zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 1299!
Dadara (1969) Nederlands Acryl op doek: Frog + ingelijste zeefdruk: Frog
Techniek Acryl
Afmetingen 22 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.299
Direct kopen
Frans de Jong - Sjabloondruk - 1979 kopen? Bied vanaf 50!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands Sjabloondruk - 1979
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gerriet Postma - Gouache incl gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 475!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Gouache incl gesigneerd boek
Techniek Gouache
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Douche kopen? Bied vanaf 199!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Douche
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Hans Kanters - Litho: surrealistische voorstelling (sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 125!
Hans Kanters (1947) Nederlands Litho: surrealistische voorstelling (sterk afgeprijsd!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Panamarenko - Offset druk: "Antwerpse luchtschipbouw" kopen? Bied vanaf 425!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Offset druk: "Antwerpse luchtschipbouw"
Techniek Offset
Afmetingen 97.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jeff Koons - Rijkelijk geillustreerd boek in hardcover box - 2007 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1750!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Rijkelijk geillustreerd boek in hardcover box - 2007 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 45 x 34.5 cm (h x b)
€ 1.750
Direct kopen
Karl Rössing - Zeefdruk: Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 69!
Karl Rössing (1897-1987) Oostenrijks Zeefdruk: Toscaans landschap
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Ton Schulten - Zeefdruk: Veldkapel - 1993 kopen? Bied vanaf 475!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Zeefdruk: Veldkapel - 1993
Afmetingen 70.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Tony Cragg - Ingelijste ets: "wuste"(nette llijst!) kopen? Bied vanaf 350!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Ingelijste ets: "wuste"(nette llijst!)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'paardensprong' - 1999 kopen? Bied vanaf 799!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'paardensprong' - 1999
Afmetingen 30 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Monica van Dael - Bronzen beeld: 'Zwevend naakt' kopen? Bied vanaf 420!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: 'Zwevend naakt'
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 23 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 4020 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 420
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hans Jouta - Bronzen sculptuur: twee zeepaardjes - 2019 kopen? Bied vanaf 699!
Hans Jouta (1966) Nederlands Bronzen sculptuur: twee zeepaardjes - 2019
Techniek Brons
Afmetingen 39 x 15 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1662 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995 kopen? Bied vanaf 599!
Evert den Hartog (1949) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Wouter Stips - Olieverf op doek: 'Meeting Pavlov' kopen? Bied vanaf 1099!
Wouter Stips (1944) Nederlands Olieverf op doek: 'Meeting Pavlov'
Afmetingen 160 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Hans Kanters - Litho: surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!
Hans Kanters (1947) Nederlands Litho: surrealistische voorstelling
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Martin van Waning - Ets: zeegezicht kopen? Bied vanaf 40!
Martin van Waning (1889-1972) Nederlands Ets: zeegezicht
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen