KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

874 aangeboden items / 7654 verkochte items

Piet Klaasse - Litho: Met de beste wensen voor 1978, van Anne en Piet Klaasse kopen? Bied vanaf 39!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: Met de beste wensen voor 1978, van Anne en Piet Klaasse
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Pam Georg Rueter - Gedicht: Alle Dinghe (Hadewijch) kopen? Bied vanaf 49!
Pam Georg Rueter (1906-1998) Nederlands Gedicht: Alle Dinghe (Hadewijch)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Ger Stallenberg - Zeefdruk: Oceaan kopen? Bied vanaf 49!
Ger Stallenberg (1957) Nederlands Zeefdruk: Oceaan
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Shinkichi Tajiri - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen 52 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Granada - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Granada - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Gerrit de Moree - 6 litho's kopen? Bied vanaf 59!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands 6 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 275!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 275
Ton Schulten - Ingelijste kleurenzeefdruk: ''Herfst II" - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: ''Herfst II" - 1998
Afmetingen 88 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Hans Potthof - Litho: Op het strand kopen? Bied vanaf 99!
Hans Potthof (1911-2003) Zwitsers Litho: Op het strand
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 250!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
Afmetingen 30 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 225!
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
David Granaat - Ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!
David Granaat (1914-2005) Nederlands Ets: Handgebaar
Techniek Ets
Afmetingen 55.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!
Toon van Driel (1945) Nederlands Pentekening: "Hullie"
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 10.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Cees Landsaat - Ets/aquatint: De parade II - 1977 kopen? Bied vanaf 49!
Cees Landsaat (1948-2007) Nederlands Ets/aquatint: De parade II - 1977
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 81 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Piet Klaasse - Litho: "Moeder en kind" kopen? Bied vanaf 49!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Paul Wunderlich - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Paul Wunderlich (1927-2010) Duits Litho
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 100!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Gerard Prent - Acryl op board - 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Gerard Prent (1954) Nederlands Acryl op board - 1986
Techniek Acryl
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 375
Harry van Kuyk - Zeefdruk: naakt - 1996 kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: naakt - 1996
Afmetingen 50.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Doris Groeneveld - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands Zeefdruk - 1980
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Piet van Stuivenberg - Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jack Vanarsky - Litho uit derriere le miroir kopen? Bied vanaf 49!
Jack Vanarsky (1936-2009) Argentijns Litho uit derriere le miroir
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 19.5 cm (h x b)
€ 49
Frits van Eeden - Pen/potlood tekening: Dieren - 1963 kopen? Bied vanaf 75!
Frits van Eeden (1944-2022) Nederlands Pen/potlood tekening: Dieren - 1963
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Henk Huig - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
Henk Huig (1934) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 299
Rob Cox - 2x Ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2x Ets - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Leentje Linders - Ets: de krachtpatser - 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: de krachtpatser - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Ria Exel - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Christina Assmann - & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Christina Assmann (1965) Duits & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55