KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Grietje Postma - Vier gesigneerde houtsnedes in een lijst: de vier seizoenen - 2004 kopen? Bied vanaf 899!
Grietje Postma (1961) Nederlands Vier gesigneerde houtsnedes in een lijst: de vier seizoenen - 2004
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Direct kopen
Hans Innemee - Ingelijste zeefdruk:'looking for something that may becomes' (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 225!
Hans Innemee (1951) Nederlands Ingelijste zeefdruk:'looking for something that may becomes' (nette lijst !)
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jan Hendrix - Zeefdruk: bomen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zeefdruk: bomen
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Bruno Goldschmitt (1881-1964) Duits Houtsnede uit de portfolio Die Bibel: Daniel's Traum - circa 1920
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Rob Clous - Ets: Versteende vormen - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Versteende vormen - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Afmetingen 70 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Peter Bes - Zeefdruk: de ontmoeting - 1993 kopen? Bied vanaf 39!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk: de ontmoeting - 1993
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Antje Stel - Olieverf op paneel: stilleven met eieren - 2005 kopen? Bied vanaf 275!
Antje Stel (1961) Nederlands Olieverf op paneel: stilleven met eieren - 2005
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Daan de Jong - Olieverf op doek: Wolken boven het Waddeneiland Texel - 2004 kopen? Bied vanaf 599!
Daan de Jong (1982) Nederlands Olieverf op doek: Wolken boven het Waddeneiland Texel - 2004
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Dumont - Metalen scupltuur: abstract mensfiguur - 1998 kopen? Bied vanaf 199!
Dumont (1924) Nederlands Metalen scupltuur: abstract mensfiguur - 1998
Techniek Aluminium
Afmetingen 29 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Hans Blank - Gepatineerd bronzen beeld: geabstraheerd paard kopen? Bied vanaf 399!
Hans Blank (1952-2019) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: geabstraheerd paard
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 10.5 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'Visvlucht - 2005 kopen? Bied vanaf 699!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'Visvlucht - 2005
Afmetingen 26 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Van zintuig tot werktuig - 2004 kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Van zintuig tot werktuig - 2004
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Marian Breedveld - Monotype: Compositie - 1999 (groot werk!) kopen? Bied vanaf 495!
Marian Breedveld (1959) Nederlands Monotype: Compositie - 1999 (groot werk!)
Techniek Monotype
Afmetingen 93 x 153 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Ria Nieswaag - Ingelijste acrylverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Ria Nieswaag (1950) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek - 1997
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Kees Buurman - Litho: De poppenspeler - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: De poppenspeler - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Ets: Aufgetaucht - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Wolfgang Petrick (1939) Duits Ets: Aufgetaucht - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Litho: Köpfe - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Wolfgang Petrick (1939) Duits Litho: Köpfe - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Rob Scholte - zeefdruk: reproductie verplicht - 2014 kopen? Bied vanaf 195!
Rob Scholte (1958) Nederlands zeefdruk: reproductie verplicht - 2014
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1989
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Litho: "Er ist tot" kopen? Bied vanaf 49!
Wolfgang Petrick (1939) Duits Litho: "Er ist tot"
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - gesigneerd - 1993 kopen? Bied vanaf 45!
Yolande Brouwers (1951) Nederlands Zeefdruk: Angst - gesigneerd - 1993
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hinke Posthuma - Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) - 2017 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Hinke Posthuma (1971) Nederlands Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) - 2017 (nette lijst!)
Afmetingen 27.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Han Wezelaar - Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!) kopen? Bied vanaf 1250!
Han Wezelaar (1901-1984) Nederlands Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!)
Techniek Brons
Afmetingen 21.5 x 7.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht 973 g
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Monica van Dael - Bronzen beeld: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 449!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: Vrouwelijk naakt
Techniek Brons
Afmetingen 22.5 x 23 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Rob Scholte - Giclée: Porsche (334) - 2014 kopen? Bied vanaf 225!
Rob Scholte (1958) Nederlands Giclée: Porsche (334) - 2014
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Selwyn Senatori - Zeefdruk: l'antipasta kopen? Bied vanaf 125!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Zeefdruk: l'antipasta
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 99!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Zeefdruk: Valentina
Afmetingen 35 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Marc Ruygrok - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Marc Ruygrok (1953) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Alan Davie - Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Alan Davie (1920) Engels Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Dori Schoonderwoerd - Ingelijste olieverf op doek: Stilleven met gemberpot en boeken op tafel kopen? Bied vanaf 499!
Dori Schoonderwoerd Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Stilleven met gemberpot en boeken op tafel
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Diederik Van Apple - Kunststof beeld op marmeren voetstuk: Art Against War - Silver Butterfly Gun" kopen? Bied vanaf 399!
Diederik Van Apple (1985) Nederlands Kunststof beeld op marmeren voetstuk: Art Against War - Silver Butterfly Gun"
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 18 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen