KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: knoop - 1991 kopen? Bied vanaf 199!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: knoop - 1991
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: tulp kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: tulp
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: Vlinder kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Vlinder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Piet van Heerden - Bronzen beeld: Hondje kopen? Bied vanaf 299!
Piet van Heerden (1924-1996) Nederlands Bronzen beeld: Hondje
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 10 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Michel Somers - Houtdruk - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Michel Somers (1949) Nederlands Houtdruk - 1993
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 70 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 49
Direct kopen
Ton van Tast - Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille
Techniek Potlood
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho: Tango - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerda Smit - Ingelijste ets/aquatint: 'Moeder en kind' - 1987 kopen? Bied vanaf 195!
Gerda Smit (1934-2004) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: 'Moeder en kind' - 1987
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Martin van Wordragen - Ingelijste olieverf: "Spelend kind" - 2002 kopen? Bied vanaf 475!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Ingelijste olieverf: "Spelend kind" - 2002
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Theo Tobiasse - Litho: Mannen komen aan, uit hun verleden kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho: Mannen komen aan, uit hun verleden
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985 kopen? Bied vanaf 1999!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Jentsje Popma - Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999 kopen? Bied vanaf 995!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999
Afmetingen 51 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Jaap Kruijff - Litho: geit tussen de bomen kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Kruijff (1917-2001) Nederlands Litho: geit tussen de bomen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Arie Zuidersma - Acryl op doek: Munnekeholm met Aa-kerk (Groningen) kopen? Bied vanaf 1750!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Acryl op doek: Munnekeholm met Aa-kerk (Groningen)
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Paul Blanca - C print: "Hond Dreutel" - 2013 kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: "Hond Dreutel" - 2013
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Henri de Haas - Litho: vrouw met hond I - 1968 kopen? Bied vanaf 39!
Henri de Haas (1937) Nederlands Litho: vrouw met hond I - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Reimond Kimpe - Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933 kopen? Bied vanaf 1995!
Reimond Kimpe (1885-1970) Belgisch Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933
Afmetingen 69 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Jonneke Kodde - Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!
Jonneke Kodde (1958) Nederlands Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!)
Techniek Brons
Afmetingen 160 x 30 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 45100 g
€ 2.995
Direct kopen
Sven Hoekstra - Olieverf op board - 2000 kopen? Bied vanaf 1500!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands Olieverf op board - 2000
Afmetingen 110 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 1.500
Direct kopen
Ton Schulten - Ingelijste kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Yves Velter - Olieverf op doek: "Grouth" - 2007 (groot werk!) kopen? Bied vanaf 1999!
Yves Velter (1967) Belgisch Olieverf op doek: "Grouth" - 2007 (groot werk!)
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.999
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 175!
Dirk de Herder (1914-2003) Nederlands Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam
Afmetingen 22 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Abbing (1946) Nederlands zeer grote krijttekening - 1995
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Piet Warffemius - Bronzen sculptuur: boom - 1999 kopen? Bied vanaf 599!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Bronzen sculptuur: boom - 1999
Techniek Brons
Afmetingen 35 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf op papier - 1957 kopen? Bied vanaf 1999!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf op papier - 1957
Afmetingen 64 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Peter Leyenaar - Bronzen sculptuur: "spelende kinderen" kopen? Bied vanaf 295!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands Bronzen sculptuur: "spelende kinderen"
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 16 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 3168 g
€ 295
Direct kopen
Rob Scholte - Zeefdruk: omgekeerde wereld II - 2005 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 195!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: omgekeerde wereld II - 2005 (laatste exemplaar!)
Afmetingen 120.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Afmetingen 146 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Wilhelm Wagner - Litho: zittende dame kopen? Bied vanaf 99!
Wilhelm Wagner (1887-1968) Litho: zittende dame
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jan van Keulen - Litho: Barmhartige samaritaan - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Barmhartige samaritaan - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen