KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

583 aangeboden items / 6281 verkochte items

Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ton Schulten - Zeefdruk op papier: Herfst - 1998 kopen? Bied vanaf 375!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk op papier: Herfst - 1998
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: de liggende stoelen - 2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Jean Pierre Vielfaure (1930) Algerijns Litho: Opéra Civilisation - 1968
TechniekLitho
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Harald Vlugt - Zeefdruk: 'Massive Attack' - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Harald Vlugt (1957) Nederlands Zeefdruk: 'Massive Attack' - 1993
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Peter Meijer - Acrylverf op doek: kleurrijke compositie kopen? Bied vanaf 125!
Peter Meijer (1953) Nederlands Acrylverf op doek: kleurrijke compositie
TechniekAcryl
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekAcryl
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Gianni Cacciarini - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002 kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!) kopen? Bied vanaf 175!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!)
TechniekEts
Afmetingen58 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar) kopen? Bied vanaf 99!
Dadara (1969) Nederlands Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands Zeefdruk - 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997
TechniekLitho
Afmetingen44 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2019 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2019
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Lester - 2019
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Jacobien de Rooij - Aquarel: Nieuw leven - 1972 kopen? Bied vanaf 75!
Jacobien de Rooij (1947) Nederlands Aquarel: Nieuw leven - 1972
TechniekAquarel
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Amaryllis kopen? Bied vanaf 275!
Rudolf Bruyn (1935) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Amaryllis
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Ad Arma - Ets: "Drifters II" - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Ad Arma (1954) Nederlands Ets: "Drifters II" - 1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934 kopen? Bied vanaf 275!
Rudolf Bruyn (1935) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Dirk Bakker - Tekening - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Bakker (1949) Nederlands Tekening - 1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ellen Jens - Ets: Spoor IV - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Ellen Jens (1952) Nederlands Ets: Spoor IV - 1980
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Anton Geerlings - Zeefdruk: Naakt studies - 2003 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Geerlings (1923) Nederlands Zeefdruk: Naakt studies - 2003
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hans Coumans - Litho: Landschap - 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Coumans (1945) Nederlands Litho: Landschap - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ellen Jens - Ets: Spoor II - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Ellen Jens (1952) Nederlands Ets: Spoor II - 1980
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Juan Garcia Ripolles - Aquagravure kopen? Bied vanaf 295!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Aquagravure
TechniekGravure
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Dennis Olsen - Et - 1983 kopen? Bied vanaf 49!
Dennis Olsen (1941) Et - 1983
TechniekEts
Afmetingen56 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jessica Keppel - Zeefdruk - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Zeefdruk - 1993
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49