KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Huub Slijper - Gemengde techniek: "Vlinder" - 1998 kopen? Bied vanaf 99!
Huub Slijper (1949) Nederlands Gemengde techniek: "Vlinder" - 1998
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Jan van Ginneke - Olieverf op board: compositie kopen? Bied vanaf 775!
Jan van Ginneke (1929) Nederlands Olieverf op board: compositie
Afmetingen 64.5 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 775
Direct kopen
Herman van Rossum - Ingelijste olieverf op paneel: Vrouw met een adelaarshoofd - 1975 kopen? Bied vanaf 595!
Herman van Rossum (1952-1991) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Vrouw met een adelaarshoofd - 1975
Afmetingen 22.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Les Deux Garçons - Gemengde techniek/collage: 'La condition vitale de l'amour' - 2006 kopen? Bied vanaf 699!
Les Deux Garçons (2000) Nederlands Gemengde techniek/collage: 'La condition vitale de l'amour' - 2006
Techniek Collage
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Jan Tinholt - Olieverf op doek: 'Morning Exercises' kopen? Bied vanaf 395!
Jan Tinholt (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'Morning Exercises'
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek: dame kopen? Bied vanaf 575!
Jochum Bakker (1948) Nederlands gemengde techniek op doek: dame
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 575
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: Domburg I(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Olieverf op doek: Domburg I(zeer groot werk!)
Afmetingen 144 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jan Mensinga - Ets: man met vogels kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets: man met vogels
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Peter Donkersloot - Offset litho: Koe kopen? Bied vanaf 59!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Offset litho: Koe
Techniek Offset
Afmetingen 22 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Carla Kleekamp - 8 ingelijste etsen: "Een week in 8 Etsen" kopen? Bied vanaf 250!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands 8 ingelijste etsen: "Een week in 8 Etsen"
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Fred de Heij - Giclee: dame kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee: dame
Techniek Giclée
Afmetingen 89 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op paneel: 'Inpromptu in blauw' kopen? Bied vanaf 1499!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'Inpromptu in blauw'
Afmetingen 44.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Huub Slijper - Gemengde techniek: "Argema Maenas" - 1998 kopen? Bied vanaf 99!
Huub Slijper (1949) Nederlands Gemengde techniek: "Argema Maenas" - 1998
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Jaap ter Haar - olieverf op doek: gezicht op Eikenlaan 40, Hilversum kopen? Bied vanaf 1995!
Jaap ter Haar (1923-1998) Nederlands olieverf op doek: gezicht op Eikenlaan 40, Hilversum
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.995
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Roos Schuring - Olieverf op doek: duinlandschap (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 795!
Roos Schuring (1974) Nederlands Olieverf op doek: duinlandschap (nette lijst!)
Afmetingen 33 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Wilhelm Sasnal - Zeefdruk: zonder titel - 2007 kopen? Bied vanaf 250!
Wilhelm Sasnal (1972) Pools Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007
Afmetingen 95 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Peter Meijer - Acrylverf op doek: Ontmoeting - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Peter Meijer (1953) Nederlands Acrylverf op doek: Ontmoeting - 2014
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Paul de Lussanet - Zeefdruk: liggend naakt - 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zeefdruk: liggend naakt - 1994
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jean Ruiter - C print: le dialoque des femmes sur la photographie - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: le dialoque des femmes sur la photographie - 1986
Techniek C-Print
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Harold Linker - Acrylverf op doek - 1995 kopen? Bied vanaf 249!
Harold Linker (1969) Nederlands Acrylverf op doek - 1995
Techniek Acryl
Afmetingen 50.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Lambertus Zijl - penning: Juliana - 1936 kopen? Bied vanaf 199!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands penning: Juliana - 1936
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.5 x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht 153 g
€ 199
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.750
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'de wachter' - 1999 kopen? Bied vanaf 799!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'de wachter' - 1999
Afmetingen 39 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Clemens Briels - Gemengde techniek op board: Ts surmounting certain French obstacles - 2001 kopen? Bied vanaf 999!
Clemens Briels (1946) Nederlands Gemengde techniek op board: Ts surmounting certain French obstacles - 2001
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Auke de Vries - Beeld van verzinkte plaat - 2005 kopen? Bied vanaf 375!
Auke de Vries (1937) Nederlands Beeld van verzinkte plaat - 2005
Techniek IJzer
Afmetingen 21 x 27 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Fon Klement - Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989 kopen? Bied vanaf 699!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Fons Bemelmans - Bronzen relief: 'Ruiters te paard' kopen? Bied vanaf 999!
Fons Bemelmans (1938) Nederlands Bronzen relief: 'Ruiters te paard'
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 24 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 575
Direct kopen
Willem Minderman - Ets: Lissabon - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Ets: Lissabon - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jacques Doucet - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1969 kopen? Bied vanaf 135!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 135
Direct kopen
Cor Jaring - Foto : nationaal monument op de dam kopen? Bied vanaf 75!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto : nationaal monument op de dam
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ronald Tolman (1948) Nederlands Kleuren ets/aquatint - 1980
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen