KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zeehonden kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zeehonden
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Ets: Journey - 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Journey - 1988
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zonder titel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Joop Brans - Ets/aquatint - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Joop Brans (1937) Nederlands Ets/aquatint - 1966
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Ad Petersen - Foto: Jean Tinguely and Wil Sandberg - 1982 kopen? Bied vanaf 100!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands Foto: Jean Tinguely and Wil Sandberg - 1982
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Pieter Dupont - Ets: vaart met roeiboot kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: vaart met roeiboot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hans Meid - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meid (1883-1957) Duits Droge naald ets
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Nico Vrielink - Zeefdruk: Jeanne kopen? Bied vanaf 125!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Zeefdruk: Jeanne
Afmetingen 62 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Nico Vrielink - Zeefdruk: vrouwelijk naakt: Jane kopen? Bied vanaf 79!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Zeefdruk: vrouwelijk naakt: Jane
Afmetingen 40 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Rob Scholte - zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands zeefdruk: Glossy III - 2010
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets - 1983 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets - 1983
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: snuivende stier - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: snuivende stier - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Sjoerd Bakker - Ets - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Ets - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Ets
Afmetingen 84.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Oldrich Kulhanek - Ets: Adelbert Stifter - 1987 kopen? Bied vanaf 175!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Ets: Adelbert Stifter - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Herman Brood - Ingelijste stifttekening: 'Een stukje op de brommer?' kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste stifttekening: 'Een stukje op de brommer?'
Techniek Stift
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Harry van Kuyk - Reliëfdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk: Geometrische compositie
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Simon Koene - Ets: Landschap met stormachtig weer - 1987 kopen? Bied vanaf 65!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Landschap met stormachtig weer - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 5.5 x 6.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Anatolij Rafailovic Brusilovskij - Gouache: naakte vrouw met muizen kopen? Bied vanaf 299!
Anatolij Rafailovic Brusilovskij (1932-1989) Oekraïens Gouache: naakte vrouw met muizen
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Elmar Gille - Kleurenets: Il Cammino - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleurenets: Il Cammino - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerard Gaudaen - Ets: gezin kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch Ets: gezin
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Herman Brood - groot beeld: “De Huzaar…” + certificaat (oplage 100 stuks) kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands groot beeld: “De Huzaar…” + certificaat (oplage 100 stuks)
Techniek Kunsthars
Afmetingen 24 x 13 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 1496 g
€ 299
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Horst Antes - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Horst Antes (1936) Duits Litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Armando - Giclee op linnen: Gestalt (groot werk) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt (groot werk)
Techniek Giclée
Afmetingen 127 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Elmar Gille - Kleurenets: Il campo di battaglia - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleurenets: Il campo di battaglia - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer (1951-2018) Duits Giclee: Der schwarze rock - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 82.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Willem Nijs - Ets: tempel kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets: tempel
Techniek Ets
Afmetingen 8 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Frits Lindeman - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Frits Lindeman (1945) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Willem Nijs - Ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 9 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: studie van een hond - 1980 (oplage slechts 7 stuks!) kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: studie van een hond - 1980 (oplage slechts 7 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Wout Maters - Bronzen beeld: abstracte compositie - 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: abstracte compositie - 1983
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1396 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972 kopen? Bied vanaf 125!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Wim Bettenhausen - Grote Ets: Rooseveltplantsoen - 1977 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 199!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Grote Ets: Rooseveltplantsoen - 1977 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Martin R. Baeyens - Ets: Open frontiers - 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Ets: Open frontiers - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen