KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: RAM
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Devotie(groen) kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Devotie(groen)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Waterlelie kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Waterlelie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 60 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Andrea Serra - Keramieken beeld: vrouwen torso kopen? Bied vanaf 275!
Andrea Serra (1981) Italiaans Keramieken beeld: vrouwen torso
Techniek Keramiek
Afmetingen 25.5 x 12 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 988 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Afmetingen 69 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Afmetingen 144 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Carel Visser - Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie) kopen? Bied vanaf 699!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie)
Techniek Overig
Afmetingen 8 x 12 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1271 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Siet Zuyderland - Litho: Reading I - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Litho: Reading I - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 49!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Monica van Dael - Brons: Hoofd van een vrouw kopen? Bied vanaf 449!
Monica van Dael (1943) Nederlands Brons: Hoofd van een vrouw
Techniek Overig
Afmetingen 21 x 13 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Harry van Kuyk - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 199!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: Geometrische compositie
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Frans de Haas - Olieverf op board: Het Kurhaus van Oostende - 1978 kopen? Bied vanaf 299!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands Olieverf op board: Het Kurhaus van Oostende - 1978
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 350!
Paulus Verwey (1951) Nederlands Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Hinke Posthuma - Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Hinke Posthuma (1971) Nederlands Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!)
Afmetingen 26 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Ton Zwerver - Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Turijn Italië' - 1990 kopen? Bied vanaf 100!
Ton Zwerver (1951) Nederlands Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Turijn Italië' - 1990
Techniek Offset
Afmetingen 61.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Dadara - Acryl op doek: Frog + ingelijste zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 1299!
Dadara (1969) Nederlands Acryl op doek: Frog + ingelijste zeefdruk: Frog
Techniek Acryl
Afmetingen 22 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.299
Direct kopen
Godfried Lonis - Gemengde techniek op paneel: Koninklijke Schouwburg Den Haag kopen? Bied vanaf 225!
Godfried Lonis (1916-2007) Nederlands Gemengde techniek op paneel: Koninklijke Schouwburg Den Haag
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 39.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Cees Andriessen - lino + gedicht van Rutger Kopland kopen? Bied vanaf 49!
Cees Andriessen (1940-2023) Nederlands lino + gedicht van Rutger Kopland
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: De voetballers kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De voetballers
Afmetingen 87 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 4 nonnen kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 4 nonnen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Herman Brood - ingelijste stifttekening: In cold blood kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste stifttekening: In cold blood
Techniek Stift
Afmetingen 30.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk - 2006
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 38 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007 kopen? Bied vanaf 169!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek: rode vis in wit
Afmetingen 113 x 143 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2022 kopen? Bied vanaf 1395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2022
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Jan Tinholt - Olieverf op doek: 'Poppenspel' - 1989 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Tinholt (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'Poppenspel' - 1989
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Ton Zwerver - Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Rimini Italië' - 1990 kopen? Bied vanaf 99!
Ton Zwerver (1951) Nederlands Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Rimini Italië' - 1990
Techniek Offset
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen