KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Armando - Giclee: Flügel kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Flügel
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Michael Jepkes - lino: een rag van takjes - 1975 kopen? Bied vanaf 39!
Michael Jepkes (1938) Nederlands lino: een rag van takjes - 1975
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Joost Baljeu - grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Cornelius Rogge - Zeefdruk - 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Cornelius Rogge (1932-2023) Nederlands Zeefdruk - 2001
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 72.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996 kopen? Bied vanaf 595!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Olieverf op doek - 1996
Afmetingen 100 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 595
Direct kopen
Lou Strik - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Theo Ros - Ets: "Niemandland" - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: "Niemandland" - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Emile Puettmann - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Emile Puettmann (1921-1987) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Lou Strik - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 40!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Ets: naakt
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Eugène Brands - Ingelijste litho: Fruitschaal - 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste litho: Fruitschaal - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Dadara - Ingelijste zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 125!
Dadara (1969) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Frog
Afmetingen 26 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen