KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Hans Meid - Ets: Das bad beim Pantton kopen? Bied vanaf 85!
Hans Meid (1883-1957) Duits Ets: Das bad beim Pantton
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Hans Buining - Ets/aquatint - 2006 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Buining (1934) Nederlands Ets/aquatint - 2006
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gerard Gaudaen - Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: slangen tussen het gras kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: slangen tussen het gras
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Haven Nice - 1962 kopen? Bied vanaf 39!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Haven Nice - 1962
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Fon Klement - Boardsnede: "les capucines" - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "les capucines" - 1998
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: naakt - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands Ets: naakt - 1966
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ineke van Koningsbruggen - Zeefdruk - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
Ineke van Koningsbruggen (1943) Nederlands Zeefdruk - 1994
Afmetingen 64.5 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Filosoof kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Filosoof
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11.5 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Selwyn Senatori - Stifttekening op doek: "Freek" - 2009 kopen? Bied vanaf 99!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Stifttekening op doek: "Freek" - 2009
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jos Hermans - Zeefdruk - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Jos Hermans (1930-2017) Nederlands Zeefdruk - 1992
Afmetingen 68 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4x Ets/aquatint op 1 blad
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Nico Vrielink - Zeefdruk: Le rêve kopen? Bied vanaf 99!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Zeefdruk: Le rêve
Afmetingen 55 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jan Montyn - ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Ada Breedveld - Zeefdruk: De watervrouw - 1999 kopen? Bied vanaf 59!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Zeefdruk: De watervrouw - 1999
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Pieter Dupont - Ets: booten - 1893/1894 kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: booten - 1893/1894
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 14.5 x 19.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets: decorontwerp voor mensen zonder wereld kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets: decorontwerp voor mensen zonder wereld
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Arnold van Griensven - Ets: Strand - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Ets: Strand - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Rudolf Hagenaar - Ingelijste olieverf op paneel: staand mannelijk naakt kopen? Bied vanaf 1000!
Rudolf Hagenaar (1927-2006) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: staand mannelijk naakt
Afmetingen 101 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Armando - Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 75!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Foto: "Take New York City Out of the War" kopen? Bied vanaf 125!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Foto: "Take New York City Out of the War"
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Jean Ruiter - C print - 1988 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print - 1988
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Tony Cragg - Ingelijste ets: "wuste"(woestijn) kopen? Bied vanaf 350!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Ingelijste ets: "wuste"(woestijn)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Simon Koene - Ets: kerk van Loosduinen - 1972 kopen? Bied vanaf 65!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: kerk van Loosduinen - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 7 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Arie-Kees van Noort - Ingelijste olieverf op doek: 'Zandvoort' (groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Zandvoort' (groot!)
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Herman Gordijn - Ets: 'Worsteling'- 1997 kopen? Bied vanaf 225!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: 'Worsteling'- 1997
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Rene Bosiers - Ets: De vluchteling - 1914 kopen? Bied vanaf 39!
Rene Bosiers (1875-1927) Belgisch Ets: De vluchteling - 1914
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Arnold van Griensven - Ets: Landschappelijke groei - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Ets: Landschappelijke groei - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Unexpected Guest - 1982
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Han van Hagen - Ets: "Paricutin - vulkaan(Mexico)" - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Han van Hagen (1944) Nederlands Ets: "Paricutin - vulkaan(Mexico)" - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Oldrich Kulhanek - Ets - 1987 kopen? Bied vanaf 175!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Ets - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Nico Vrielink - Complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain kopen? Bied vanaf 250!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain
Afmetingen 39.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - Ets: Paysage de la source bleu (Nepal) - 1981 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Paysage de la source bleu (Nepal) - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jan Montyn - Ets: Tresor - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Tresor - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Dana Andreev - Ets: Wings - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Wings - 1999
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Wim Bettenhausen - Ets: Kos - 1979 kopen? Bied vanaf 99!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Ets: Kos - 1979
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48.5 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Carel Blazer - 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij(Den Haag) kopen? Bied vanaf 59!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij(Den Haag)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen