KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Guy Van Assche - Ets: "Elementair" - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Guy Van Assche (1963) Belgisch Ets: "Elementair" - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Emo Verkerk - Zeefdruk: Kamagurha - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Emo Verkerk (1955) Nederlands Zeefdruk: Kamagurha - 1993
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Willy van Klink - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willy van Klink (1944) Nederlands Tekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pim Lenos - Ingelijste kleurenzeefdruk: Compositie - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos (1945) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: Compositie - 1991(groot werk!)
Afmetingen 116 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: mijn moeder - 1952 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: mijn moeder - 1952
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy - 1958 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Marthy - 1958
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Wendelien Schonfeld - 4 linosnedes: Dartspelers - 1992 kopen? Bied vanaf 299!
Wendelien Schonfeld (1950) Nederlands 4 linosnedes: Dartspelers - 1992
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 69.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Fotocollage
Afmetingen 52 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Milou Hermus - Litho in perspex lijst: "Lucia di Lammermoor" - 1994 kopen? Bied vanaf 650!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands Litho in perspex lijst: "Lucia di Lammermoor" - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jeroen Dercksen - acryl op doek: "de stad nadert" - 2002 kopen? Bied vanaf 699!
Jeroen Dercksen (1956) Nederlands acryl op doek: "de stad nadert" - 2002
Techniek Acryl
Afmetingen 110.5 x 110.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Tom Eyzenbach - Ets - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Ets - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Nic Jonk - Zeefdruk: naakt koppel kopen? Bied vanaf 59!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: naakt koppel
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Johan Wicherson - Litho - 1978 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Wicherson (1942) Nederlands Litho - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Antonio Calderara - Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975 kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Calderara (1903-1978) Italiaans Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Nico Koster - Foto: Ferdi Tajiri kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: Ferdi Tajiri
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Kamer met een kist kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Kamer met een kist
Techniek Potlood
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Kees van Dongen - Litho: "La révolte des anges" - 1951 kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho: "La révolte des anges" - 1951
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Rudolf Schwaiger - Bruin gepatineerd bronzen beeld: Eva - 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Rudolf Schwaiger (1924-1979) Oostenrijks Bruin gepatineerd bronzen beeld: Eva - 1973
Techniek Verbronsd
Afmetingen 9 x 9 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: De wijsgeer kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: De wijsgeer
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Schaken kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Schaken
Afmetingen 60 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Kees van Dongen - Litho: Erotische voorstelling - 1951 kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho: Erotische voorstelling - 1951
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Co Westerik - Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !)
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Martin R. Baeyens - Gemengde druktechniek: Reference to the distance - 1991 kopen? Bied vanaf 60!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Gemengde druktechniek: Reference to the distance - 1991
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Tinholt - Acrylverf op doek: 'My friends' kopen? Bied vanaf 395!
Jan Tinholt (1950) Nederlands Acrylverf op doek: 'My friends'
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 395
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: Knielend kind kopen? Bied vanaf 125!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: Knielend kind
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 6 x 6 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Peter Hoogerwerf - Gepatineerd bronzen beeld: twee dames met vogel op de hand kopen? Bied vanaf 595!
Peter Hoogerwerf (1956) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: twee dames met vogel op de hand
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 13 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 3940 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Ad Arma - Uniek Mixed media object: Mask kopen? Bied vanaf 199!
Ad Arma (1954) Nederlands Uniek Mixed media object: Mask
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 30 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Monica van Dael - Beeld: Albasten torso op natuurstenen basement kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Overig
Afmetingen 22 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Jan van Munster - Boek met pyrogravures: S reeks - 1992 kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Munster (1939) Nederlands Boek met pyrogravures: S reeks - 1992
Afmetingen 49.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen