KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

886 aangeboden items / 7651 verkochte items

Hans Potthof - Litho: Op het strand kopen? Bied vanaf 99!
Hans Potthof (1911-2003) Zwitsers Litho: Op het strand
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rie Cramer - Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965 kopen? Bied vanaf 299!
Rie Cramer (1887-1977) Nederlands Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Pieter Geraedts - Gemengde techniek - 1962 kopen? Bied vanaf 59!
Pieter Geraedts (1911-1978) Nederlands Gemengde techniek - 1962
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Foto: "New York protest Vietnam" kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Foto: "New York protest Vietnam"
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Tamaz Abashidze - Ets: "Waterval" - 1998 kopen? Bied vanaf 40!
Tamaz Abashidze (1952) Georgisch Nederlands Ets: "Waterval" - 1998
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De figuren van Hannie Ramaer: 6 zeefdrukken in box - 1987
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Henk Huig - Ets: boot op zee kopen? Bied vanaf 25!
Henk Huig (1934) Nederlands Ets: boot op zee
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Afmetingen 83 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Afmetingen 89 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Ronnie Cutrone - Gemengde techniek op papier - 1976 kopen? Bied vanaf 295!
Ronnie Cutrone (1948-2013) Amerikaans Gemengde techniek op papier - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jos van den Berg - 2 etsen: zelfportet + figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands 2 etsen: zelfportet + figuur
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Martin R. Baeyens - Zeefdruk: Flatneurose - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zeefdruk: Flatneurose - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Blanca - C print kopen? Bied vanaf 150!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print
Techniek C-Print
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Frits Haans - Litho: "Pen en Burijn" - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Frits Haans (1920-1981) Nederlands Litho: "Pen en Burijn" - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Deep breath before Journey - 1982 kopen? Bied vanaf 79!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Deep breath before Journey - 1982
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Georgi Daskaloff - Litho: abstract kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Jean Pierre Vielfaure (1930) Algerijns Litho: Opéra Civilisation - 1968
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - 1971 kopen? Bied vanaf 39!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Piet van Stuivenberg - Inkttekening man op paard kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Inkttekening man op paard
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 20.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ferry Bunder - Ets - 1979 kopen? Bied vanaf 29!
Ferry Bunder Nederlands Ets - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Andries Mesman (1954) Nederlands Grote kleuren zeefdruk: the lecturer - 1996
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Ad Petersen - Houtsnede: Geometrische compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 75!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands Houtsnede: Geometrische compositie - 1960
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Fred Koot - Litho: "Meroe" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Meroe"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen