KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Georgi Daskaloff - Litho: abstract kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Jean Pierre Vielfaure (1930) Algerijns Litho: Opéra Civilisation - 1968
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - 1971 kopen? Bied vanaf 39!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ferry Bunder - Ets - 1979 kopen? Bied vanaf 29!
Ferry Bunder Nederlands Ets - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Andries Mesman (1954) Nederlands Grote kleuren zeefdruk: the lecturer - 1996
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Ad Petersen - Houtsnede: Geometrische compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 75!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands Houtsnede: Geometrische compositie - 1960
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Joop Moesman - Litho: Handen - Voor de Petitentjes kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: Handen - Voor de Petitentjes
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Bouke Ylstra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - 2 boeken: Biggetje Bennie/Rock 'n Roll Junkie kopen? Bied vanaf 49!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 2 boeken: Biggetje Bennie/Rock 'n Roll Junkie
Techniek Hardcover
Afmetingen 23.5 x 20.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Fred Koot - Litho: "Legaspi" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Legaspi"
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Co Westerik - Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Oplontis - 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Oplontis - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Herman Brood - 2 boeken: Souvenirs/Woedend licht kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 2 boeken: Souvenirs/Woedend licht
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Chris Lebeau - Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937 kopen? Bied vanaf 325!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Ellen von Unwerth - fotoboek: Couples kopen? Bied vanaf 59!
Ellen von Unwerth (1958) Duits fotoboek: Couples
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
John Raedecker - Litho: Hert - 1947 kopen? Bied vanaf 45!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: Hert - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Karen Persson - Ingelijste aquarel - 2000 kopen? Bied vanaf 75!
Karen Persson (1951) Nederlands Ingelijste aquarel - 2000
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Paul de Lussanet - Ingelijste zeefdruk: 'Hommage aan Cobra' - 1989 kopen? Bied vanaf 85!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Ingelijste zeefdruk: 'Hommage aan Cobra' - 1989
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - Stifttekening: Pa nies zingen kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Stifttekening: Pa nies zingen
Techniek Stift
Afmetingen 41 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
David Granaat - Ets: paarden (Mustangs) kopen? Bied vanaf 49!
David Granaat (1914-2005) Nederlands Ets: paarden (Mustangs)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ronald Noorman - Pastel/Gouache, ingelijst - 1999 kopen? Bied vanaf 299!
Ronald Noorman (1951) Nederlands Pastel/Gouache, ingelijst - 1999
Techniek Gouache
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Pleegzuster Bloedwijn - 1996 kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Pleegzuster Bloedwijn - 1996
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Ernst Fuchs - Giclee op linnen kopen? Bied vanaf 80!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Giclee op linnen
Techniek Giclée
Afmetingen 39 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 80
Direct kopen
Peter Handel - Giclee: Louise kopen? Bied vanaf 65!
Peter Handel (1949) Duits Giclee: Louise
Techniek Giclée
Afmetingen 35 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen