KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Dirkje Kuik - 2 Litho's: Veduta en Venetië + boekje Petit 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands 2 Litho's: Veduta en Venetië + boekje Petit 3 - 1979
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 125
Pat Andrea - Boek met gesigneerde tekening - 1994 kopen? Bied vanaf 150!
Pat Andrea (1942) Nederlands Boek met gesigneerde tekening - 1994
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 150
Ria Zurne - Ets: gedachtenwisseling kopen? Bied vanaf 50!
Ria Zurne (1945-2009) Nederlands Ets: gedachtenwisseling
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Rothuizen - Zeefdruk: een siamese tweeling - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Rothuizen (1968) Nederlands Zeefdruk: een siamese tweeling - 1992
Afmetingen 42.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jacomijn den Engelsen - Houtsnede - 1996 kopen? Bied vanaf 45!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Houtsnede - 1996
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Nicolaas Wijnberg - Litho: Stilleven Ananas - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Stilleven Ananas - 1956
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Ellen Jens - Ets: Remmingen I - 1979 kopen? Bied vanaf 45!
Ellen Jens (1952) Nederlands Ets: Remmingen I - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Peter Vos - grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970 kopen? Bied vanaf 595!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970
Techniek Potlood
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Klaus Fussmann - Ingelijste aquarel: Landschap - 1978 kopen? Bied vanaf 2750!
Klaus Fussmann (1938) Duits Ingelijste aquarel: Landschap - 1978
Techniek Aquarel
Afmetingen 89.5 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.750
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Paul Blanca - C print: Een trommel en een drumstok kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: Een trommel en een drumstok
Techniek C-Print
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
€ 100
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 199!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Eddy Posthuma de Boer - Foto: protesten tegen de atoombom kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Foto: protesten tegen de atoombom
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Susette van de Lande - Zeefdruk: maagd - 1998 kopen? Bied vanaf 45!
Susette van de Lande (1959) Nederlands Zeefdruk: maagd - 1998
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Drieluik: Abstracte compositie
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Eddy Posthuma de Boer - Gelatine silverprint kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Gelatine silverprint
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
€ 99
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Parijs - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Parijs - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan van der Pol - Ets: abstract - 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Pol (1949) Nederlands Ets: abstract - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Anton Martineau - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Wim Schuhmacher - Litho: Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 60
Dadara - Zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 100!
Dadara (1969) Nederlands Zeefdruk: Frog
Afmetingen 22 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Tamaz Abashidze - 2 etsen kopen? Bied vanaf 59!
Tamaz Abashidze (1952) Georgisch Nederlands 2 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Death NYC - Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Yves Velter - Ingelijste gemengde techniek: Het kwetsbaarheid principe - 1996(groot werk!) kopen? Bied vanaf 795!
Yves Velter (1967) Belgisch Ingelijste gemengde techniek: Het kwetsbaarheid principe - 1996(groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 114 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Richard Texier - Ingelijste ets: le 3ème jour kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: le 3ème jour
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to peace - 2003 kopen? Bied vanaf 150!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Zeefdruk: Roadmap to peace - 2003
Afmetingen 48 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Death NYC - Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Pieter Drift - Gemengde techniek: 4 kaarten kopen? Bied vanaf 49!
Pieter Drift (1967) Nederlands Gemengde techniek: 4 kaarten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jules Chapon - Olieverf op doek: zonder titel kopen? Bied vanaf 595!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Olieverf op doek: zonder titel
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Death NYC - Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Richard Texier - Ingelijste ets: la ilé du monde kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: la ilé du monde
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Henk van Trigt - Ingelijste olieverf op doek: "Compositie" - 2001 kopen? Bied vanaf 795!
Henk van Trigt (1943) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: "Compositie" - 2001
Afmetingen 111.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Piet Teraa - Olieverf op doek: Abstracte voorstelling - 1972 kopen? Bied vanaf 995!
Piet Teraa (1917-1996) Nederlands Olieverf op doek: Abstracte voorstelling - 1972
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 995
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften kopen? Bied vanaf 795!
Rob Scholte (1958) Nederlands Made in China, originele collage van viltstiften
Techniek Collage
Afmetingen 87 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Hans Klaui - Ingelijste acrylverf op board: Nr 5 - 1977 kopen? Bied vanaf 249!
Hans Klaui (1945) Nederlands Ingelijste acrylverf op board: Nr 5 - 1977
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Harry van Kuyk - Reliëfdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk: Geometrische compositie
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175