KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

871 aangeboden items / 7657 verkochte items

Jeroen Krabbé - Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992 kopen? Bied vanaf 59!
Jeroen Krabbé (1944) Nederlands Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992
Afmetingen 23.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Jeroen Henneman - Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Nicolaas Wijnberg - Litho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Bart van der Leck - Tentoonstellingscatalogus: Museum Kroller Muller - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
Bart van der Leck (1876-1958) Nederlands Tentoonstellingscatalogus: Museum Kroller Muller - 1994
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23.5 cm (h x b)
€ 49
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Ans Wortel - Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Gilbert Baibay - Acryl op board: abstract - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acryl op board: abstract - 2005
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 149
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Dirkje Kuik - Inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 13 x 16.3 cm (h x b)
€ 75
Jasper Krabbé - Zeefdruk en boek in cassette kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Zeefdruk en boek in cassette
Afmetingen 32.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Eugène Brands - Litho: Dame met bloemenvazen - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Dame met bloemenvazen - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Hugo Claus - Zeefdruk: In de verre woestijn kopen? Bied vanaf 125!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Zeefdruk: In de verre woestijn
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Leningrad - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Leningrad - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Dadara - Klok - nieuw kopen? Bied vanaf 49!
Dadara (1969) Nederlands Klok - nieuw
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 49
Pieter Holstein - met de hand ingekleurde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Holstein (1934) Nederlands met de hand ingekleurde litho - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Anton Heyboer - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - 1985
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Carel Willink - Litho kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Eddy Posthuma de Boer - Gelatine silverprint : protest tegen de Vietnamoorlog - Italie kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Gelatine silverprint : protest tegen de Vietnamoorlog - Italie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
€ 99
Jan Bernard Meinen - Ets: O.K.K - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Ets: O.K.K - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Dana Andreev - Kleurenets: Unexpected Guest - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Unexpected Guest - 1989
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Paul Blanca - C print: Opblaasbare sex pop kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: Opblaasbare sex pop
Techniek C-Print
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
€ 100
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 39!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Roger Raveel - Kleurenlitho - 1976 kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kleurenlitho - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!
Toon van Driel (1945) Nederlands Pentekening: "Hullie"
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Hubert van Hille - Ingelijste olieverf op doek: Groene vaas en rode bloemen kopen? Bied vanaf 399!
Hubert van Hille (1903-1983) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Groene vaas en rode bloemen
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Arman - Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) kopen? Bied vanaf 75!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750