Gerard Fieret (1924-2009)
Ingelijste gemengde techniek op papier
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |