KiewitKunst
  3. Ervaren verkoper
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

893 aangeboden items / 7652 verkochte items

Hetty Heyster - Bronzen sculptuur: een liggende wisent kopen? Bied vanaf 595!
Hetty Heyster (1943) Nederlands Bronzen sculptuur: een liggende wisent
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 21 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Klaas Boonstra - Bronzen sculptuur: 'Vrije vormen' - 1996 + certificaat kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vrije vormen' - 1996 + certificaat
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 20 x 5 cm (h x b x d)
€ 325
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Labyrinth - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 105.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Antonio Calderara - Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975 kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Calderara (1903-1978) Italiaans Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 95
Pepe Gregoire - Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Joost Baljeu - Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995 kopen? Bied vanaf 475!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995
Afmetingen 67 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Ad Dekkers - Inkt op papier - 1970 kopen? Bied vanaf 750!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Inkt op papier - 1970
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Siet Zuyderland - Litho: Reading VIII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Litho: Reading VIII - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Georgi Daskaloff - Litho: abstract kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Kuijpers - Zeefdruk: Arcades - 2003 kopen? Bied vanaf 69!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Zeefdruk: Arcades - 2003
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Jean Pierre Vielfaure (1930) Algerijns Litho: Opéra Civilisation - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Theo Kuijpers - Ingelijste aquarel op papier: zonder titel -1989 kopen? Bied vanaf 650!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Fon Klement - en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28.5 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Theo Kuijpers - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Eric van Solm - Houten sculptuur - 2017 kopen? Bied vanaf 395!
Eric van Solm (1958) Nederlands Houten sculptuur - 2017
Techniek Hout
Afmetingen 42 x 44 x 32 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Stifttekening kopen? Bied vanaf 45!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Stifttekening
Techniek Stift
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Montyn - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Georgi Daskaloff - Litho: abstract - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Direct kopen
Eugène Brands - 2 boeken kopen? Bied vanaf 89!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 89
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Foto: "New York protest Vietnam" kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Foto: "New York protest Vietnam"
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Tamaz Abashidze - Ets: "Waterval" - 1998 kopen? Bied vanaf 40!
Tamaz Abashidze (1952) Georgisch Nederlands Ets: "Waterval" - 1998
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De figuren van Hannie Ramaer: 6 zeefdrukken in box - 1987
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Henk Huig - Ets: boot op zee kopen? Bied vanaf 25!
Henk Huig (1934) Nederlands Ets: boot op zee
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Afmetingen 83 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Afmetingen 89 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Ronnie Cutrone - Gemengde techniek op papier - 1976 kopen? Bied vanaf 295!
Ronnie Cutrone (1948-2013) Amerikaans Gemengde techniek op papier - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jos van den Berg - 2 etsen: zelfportet + figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands 2 etsen: zelfportet + figuur
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Fon Klement - Ingelijste olieverf: 'Coquelicots' - 1998 kopen? Bied vanaf 1000!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste olieverf: 'Coquelicots' - 1998
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Martin R. Baeyens - Zeefdruk: Flatneurose - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zeefdruk: Flatneurose - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Blanca - C print kopen? Bied vanaf 150!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print
Techniek C-Print
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen