Unieke combinatie!
1) Zeefdruk op 300 gr Fine Art paper.
Afmetingen 45 x 32 cm (17,7" x 12,6")
Handgesigneerd en gedateerd 2020 door de kunstenaar.
Editie: AP (Artist Proof).
Gemonteerd in cliplijst, klaar om op te hangen.
Clip frame is voorzien van helder plexiglas en een MDF achterwand.
Geleverd met COA en gouden zelfklevende zegel van Death NYC.
2) Biljet van $1
Mixed media op een echt biljet van $1.
Afmetingen 15,6 x 6,7 cm (6,14" x 2,64")
Wordt geleverd met een dubbelzijdig acrylframe.
Handgesigneerd, gedateerd 2020 en genummerd 37/100 in zwarte stift door Death NYC op de achterzijde.
Geleverd met COA kaart getekend door Death NYC en gouden zelfklevende zegel.