Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst

Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!
Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!
  • Death NYC (1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2020
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage AP
Unieke combinatie!
1) Zeefdruk op 300 gr Fine Art paper.
Afmetingen 45 x 32 cm (17,7" x 12,6")
Handgesigneerd en gedateerd 2020 door de kunstenaar.
Editie: AP (Artist Proof).
Gemonteerd in cliplijst, klaar om op te hangen.
Clip frame is voorzien van helder plexiglas en een MDF achterwand.
Geleverd met COA en gouden zelfklevende zegel van Death NYC.
2) Biljet van $1
Mixed media op een echt biljet van $1.
Afmetingen 15,6 x 6,7 cm (6,14" x 2,64")
Wordt geleverd met een dubbelzijdig acrylframe.
Handgesigneerd, gedateerd 2020 en genummerd 37/100 in zwarte stift door Death NYC op de achterzijde.
Geleverd met COA kaart getekend door Death NYC en gouden zelfklevende zegel.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Death NYC (1979)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  CuRio
Lid sinds 2021
66 verkochte items
Alle items (9)
32 cm
45 cm
32 cm
45 cm