David Lavington - Wave lll

David Lavington - Wave lll kopen? Bied vanaf 55!
David Lavington - Wave lll kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Wave lll kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Wave lll kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Wave lll kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Wave lll kopen? Bied vanaf 55!
  • David Lavington (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57 x 71 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De lijst is ietwat beschadigd (barsten, krassen) en verkleurd, de zeefdruk is ook wat verkleurd; heeft in een woning gehangen waar gerookt werd

 Waves l en ll volgen nog
ConditieRedelijk
Lijst beschadigd en zeefdruk iets verkleurd

David Lavington (1951)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  ellenagterberg
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (4)
100 cm
91 cm
71 cm
57 cm