Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij

Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!
Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!
  • Lee Reynolds Burr (1936)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 137 x 168 cm (h x b)
Incl. lijst 145 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gesigneerd Lee Reynolds schilderij met opvallende bloemen.

Dit schilderij werd herkaderd met een vergulde houten kader aangevuld met een bordeauxkleurige en diepgroene houten kader waarvan de kleuren zeer goed aansluiten bij de gebruikte schilderijtinten.
Kostprijs van kader alleen; zonder schilderij; bedroeg meer dan 1.000 €.
Afmetingen: breedte 168 cm, hoogte 137 cm.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haaltert, België

Lee Reynolds Burr (1936)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Inger89
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (1)
176 cm
145 cm
168 cm
137 cm