Inger89
  3. Ervaren verkoper
  5. Inger89

Inger89

Lid sinds 2023 / Haaltert, België

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Groot bloemenschilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 145 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175