Lee Reynolds Burr (1936)
Groot bloemenschilderij
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 145 x 176 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |