Mirjam Ruijter (1946)
‘zonder titel’
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 54 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |