wilbertvanr
  3. Ervaren verkoper
  5. wilbertvanr

wilbertvanr

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

9 aangeboden items / 6 verkochte items

Mirjam Ruijter - ‘zonder titel’ kopen? Bied vanaf 35!
Mirjam Ruijter (1946) Nederlands ‘zonder titel’
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Royal Goedewaagen - 'mozaïek' vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands 'mozaïek' vaasje
Afmetingen 10 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Jurriaan van Hall - vier eierdoppen uitgevoerd door Schoonhoven kopen? Bied vanaf 65!
Jurriaan van Hall (1962) Nederlands vier eierdoppen uitgevoerd door Schoonhoven
Afmetingen 6 x 6 cm (h x b)
Gewicht 90 g
€ 65
Maarten Langbroek - Havengezicht aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Havengezicht aan het IJ, Amsterdam
Techniek Gravure
Afmetingen 28 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Royal Boch - Jager en meisje bij een hek kopen? Bied vanaf 45!
Royal Boch (1841) Belgisch Jager en meisje bij een hek
Afmetingen 1 x 15 x 15 cm (h x b x d)
€ 45
WMF - Dienblad kopen? Bied vanaf 35!
WMF (1853) Duits Dienblad
Afmetingen 2 x 37 cm (h x b)
Gewicht 350 g
€ 35
Direct kopen
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Herinneringsbord 1945 kopen? Bied vanaf 25!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands Herinneringsbord 1945
Afmetingen 2 x 17 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
August Walther & Sohne AG - glazen schaal kopen? Bied vanaf 45!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits glazen schaal
Afmetingen 5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Direct kopen
Corneille - 6 onderzetters kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 onderzetters
Afmetingen 1 x 9 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 720 g
€ 35
Direct kopen