| Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
| Jaartal | 2005 |
| Afmetingen | 6 x 6 cm (h x b) |
| Gewicht | 90 gram |
| Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Vier keramische eierdoppen – Jurriaan van Hal via Plateelfabriek Schoonhoven (2005)
Een zeldzame set van vier keramische eierdoppen, ontworpen door Jurriaan van Hal in het kader van de Kunstweek 2005 en geproduceerd door de gerenommeerde Plateelfabriek Schoonhoven. Elk dopje toont een expressief gezicht in kobaltblauw — grotesk, humoristisch en onmiskenbaar Van Hal. De decoratie is vermoedelijk via transfertechniek aangebracht, passend bij de beperkte oplage van slechts 400 exemplaren.
• Oplage: gelimiteerd tot 400 stuks
• Materiaal: wit keramiek met blauw decor
• Herkomst: Plateelfabriek Schoonhoven, Nederland
• Staat: uitstekend, zonder beschadigingen
Deze vier vormen samen een compleet ensemble uit een kunstproject dat inmiddels niet meer verkrijgbaar is voor de oorspronkelijke prijs. De combinatie van artistieke signatuur, lokale productie en beperkte beschikbaarheid maakt dit tot een aantrekkelijk object voor verzamelaars van hedendaags Nederlands keramiek en kunstgerelateerde design.
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
| geen butsen geen scheuren niet van kleur af | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||||||