Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000
Omschrijving
Royal Leerdam
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1945 t/m 1999
Afmetingen
9.5 x 26 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht
1300 gram
Gemerkt
Handgesigneerd
Herdenkingsbord Juliana,lichte ouderdoms sporen.
Goed
Goede conditie.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ermelo, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50