Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000

Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!
Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!Royal Leerdam - Herdenkingsbord limeted edition 451/1000 kopen? Bied vanaf 35!
  • Royal Leerdam
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 9.5 x 26 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Herdenkingsbord Juliana,lichte ouderdoms sporen.
Goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ermelo, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Royal Leerdam

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  Milverton22
Lid sinds 2022
20 verkochte items
Alle items (27)
26
9.5
1