Willem Rozendaal (1899-1971)
Vijf glaasjes - Circa 1930
| Afmetingen | 12 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 12 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 16.5 x 16.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 1328 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 700 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 33 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 25 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 25 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 420 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 47 x 34 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 23 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 11 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 14 x 13 cm (h x b) |
| Gewicht | 550 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 19 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 46 x 22 x 19 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 19 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 775 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 27 x 35 x 34 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1900 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 440 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 2 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 35 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 28 x 9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 36 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 750 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 32 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2425 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10.5 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 26 x 40 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1240 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 24 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2030 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1690 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 25 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 450 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 420 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 33 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 37 x 20 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 18 x 25 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 12 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 17 x 17 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 20 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 15 x 13 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 16 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 30 x 21.5 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gewicht | 620 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 29 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 2 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 3.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 425 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 21 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |