Glas overige Groene karaf met blank handvat
| Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bo op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina om het volledige aanbod in deze categorie te bekijken. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.
| Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 6 x 34 x 34 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 24 x 24 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2100 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1080 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 11 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 670 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 11 x 6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 13 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 5 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 300 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 6.5 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 213 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1020 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 50 x 30 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1450 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 26 x 12 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 11 x 1 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 46 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10 x 12 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 30.5 x 30.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 11 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 8.2 x 8.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 19 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19.5 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 18 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15.5 x 21 x 19 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 20.5 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 20.5 x 32 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 15.5 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1700 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 4.5 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 740 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 15 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2900 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 40 x 40 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 25 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 7 x 39 x 39 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 3 x 23 cm (h x b) |
| Gewicht | 300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 47 x 27 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 27 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 12 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 16.5 x 16.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 1328 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 700 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |