Titus Nolte - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Titus Nolte (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans van Norden - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "zonder titel"
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Mathijs Hendrik Schreuder - geen titel kopen? Bied vanaf 70!
Mathijs Hendrik Schreuder (1893-1980) Nederlands geen titel
Techniek Gouache
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Joan Miro - Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II' kopen? Bied vanaf 145!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II'
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 145
Salvador Dali - La Main - 1967 - Originele litho kopen? Bied vanaf 40!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans La Main - 1967 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 27.5 x 21.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Joost Roelofsz - "In de draaimolen" kopen? Bied vanaf 80!
Joost Roelofsz (1943) Nederlands "In de draaimolen"
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Guy Vandenbranden - Zeefdruk - Gesigneerd - 60x50 cm kopen? Bied vanaf 215!
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Koninklijke Tichelaar Makkum - 6 hoekige schaaltjes kopen? Bied vanaf 85!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 6 hoekige schaaltjes
Afmetingen 2 x 10.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 85
Hans Hartung - Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 26.4 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Robert Roag - Onbekend (paarden) kopen? Bied vanaf 35!
Robert Roag (1939) Nederlands Onbekend (paarden)
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Maurice de Vlaminck - Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 61.5 x 48.5 cm (h x b)
€ 80
Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!
Hans Innemee (1951) Nederlands Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Jakob Smits - Vrouwen in gesprek kopen? Bied vanaf 200!
Jakob Smits (1855-1928) Nederlands Belgisch Vrouwen in gesprek
Techniek Potlood
Afmetingen 39 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Hans Arp - Hoofd, torso en navel op tafel - 1962 - Originele litho kopen? Bied vanaf 100!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans Hoofd, torso en navel op tafel - 1962 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 100
Ton Pape - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands Zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Paul Indrek Kostabi - & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0120. kopen? Bied vanaf 110!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0120.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 110
Joan Miro - “Lithografie origineel VIII" Mourlot 864. kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel VIII" Mourlot 864.
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 51 cm (h x b)
€ 79
Max Ernst - Een liefdeslied - 1958 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Een liefdeslied - 1958 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 80
Willem de Zwart - Rivierhaven / Aan de kade kopen? Bied vanaf 65!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Rivierhaven / Aan de kade
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Gottfried Salzmann - “Rue de Rivoli”. kopen? Bied vanaf 89!
Gottfried Salzmann (1943) Duits “Rue de Rivoli”.
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Robert Motherwell - Driekleur - 1973 - Originele lithografie gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Robert Motherwell (1915-1991) Amerikaans Driekleur - 1973 - Originele lithografie gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 31.2 x 24.2 cm (h x b)
€ 100
Henny Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Gottfried Salzmann - “Place de Victoires”. kopen? Bied vanaf 89!
Gottfried Salzmann (1943) Duits “Place de Victoires”.
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Jos Aanraad - Jacht stilleven kopen? Bied vanaf 1695!
Jos Aanraad (1945-1921) Nederlands Jacht stilleven
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.695
Marino Marini - Warrior - 1968 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Warrior - 1968 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 46 cm (h x b)
€ 80
Co Westerik - Ingelijste ets - 1987 kopen? Bied vanaf 20!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste ets - 1987
Afmetingen 50.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
10 biedingen
Borek Sipek - Mondgeblazen glazen schenkkannetje met luchtbellen en blauwe handgreep kopen? Bied vanaf 65!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Mondgeblazen glazen schenkkannetje met luchtbellen en blauwe handgreep
Afmetingen 23 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
Huidig bod
€ 75
2 biedingen
Robert Indiana - Zelfportret 69 - 1973 - Originele litho kopen? Bied vanaf 100!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Zelfportret 69 - 1973 - Originele litho
Techniek Litho
€ 100
Henk van der Vet - Christian Dotremont kopen? Bied vanaf 45!
Henk van der Vet (1939) Nederlands Christian Dotremont
Afmetingen 77 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Frits Klein - Circuspaarden kopen? Bied vanaf 135!
Frits Klein (1898-1990) Nederlands Circuspaarden
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Mark Tobey - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Mark Tobey (1890-1976) Amerikaans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd
Techniek Sjabloondruk
€ 70
Jan Heesters - De oude Kempen kopen? Bied vanaf 125!
Jan Heesters (1893-1982) Nederlands De oude Kempen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Frits Pieters - Botter op IJsselmeer. kopen? Bied vanaf 125!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands Botter op IJsselmeer.
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Hans Hartung - Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Frits Pieters - "In de kroeg". kopen? Bied vanaf 145!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands "In de kroeg".
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Adam Potgieter - Bloemstuk in koperen pot. kopen? Bied vanaf 125!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Bloemstuk in koperen pot.
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Jacques Villon - Constellation Planétaire - 1954 - Originele litho gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 70!
Jacques Villon (1875-1963) Frans Constellation Planétaire - 1954 - Originele litho gesigneerd en gedateerd
Techniek Litho
€ 70
Erwin de Vries - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Adam Potgieter - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 125!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Bloemstilleven.
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Hans Hartung - Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 27.2 x 34.8 cm (h x b)
€ 100
Anton Heyboer - He he flique kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands He he flique
Techniek Acryl
Afmetingen 84 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Adam Potgieter - "Honfleur strand" (FR) kopen? Bied vanaf 120!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands "Honfleur strand" (FR)
Afmetingen 54 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Henri Laurens - Sirenes - 1959 - Gesigneerde linosnede kopen? Bied vanaf 70!
Henri Laurens (1885-1954) Frans Sirenes - 1959 - Gesigneerde linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 70
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Frits Pieters - Aan de biertafel. kopen? Bied vanaf 145!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands Aan de biertafel.
Afmetingen 70 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 145