3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Ferdinand Luigini - Sint Romboutstoren Mechelen kopen? Bied vanaf 20!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Sint Romboutstoren Mechelen
TechniekLitho
Afmetingen39 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Adriaan Lubbers - Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929 kopen? Bied vanaf 350!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929
TechniekLitho
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Niet of onleesbaar gesigneerd - De Schoenmaker - 1850 - Gemonogrammeerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd De Schoenmaker - 1850 - Gemonogrammeerd
Afmetingen42 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 10
Tinus de Jongh - Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam kopen? Bied vanaf 1200!
Tinus de Jongh (1885-1942) Nederlands Zuid-Afrikaans Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam
Afmetingen75.6 x 88.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Christophe Vangor - onbekend kopen? Bied vanaf 210!
Christophe Vangor (1959-1999) Belgisch onbekend
Afmetingen86 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
J.A. Hesterman (jr.) - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 69!
J.A. Hesterman (jr.) (1877-1955) Nederlands Strandgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 69
Cor de Wolff - Ruine - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Wolff (1889-1963) Nederlands Ruine - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Gen-Paul - Maison de Mimi Pinson (Paul Trélade) kopen? Bied vanaf 50!
Gen-Paul (1895-1975) Frans Maison de Mimi Pinson (Paul Trélade)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Chris Wijnveldt - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Chris Wijnveldt (1891-1971) Nederlands Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen74 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Ruïne van Brederode - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Simon de Heer - Boerin met melkbus op erf - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Simon de Heer (1885-1970) Nederlands Boerin met melkbus op erf - Ets
TechniekEts
Afmetingen8 x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Leon Lommaert - Olieverf op paneel - Boeren Interieur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Leon Lommaert (1904-1978) Belgisch Olieverf op paneel - Boeren Interieur - Ingelijst
Afmetingen62 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 90
Piet Ouborg - Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 350!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Simon Knikker - Zicht op Alkmaar kopen? Bied vanaf 240!
Jan Simon Knikker (1911-1990) Nederlands Zicht op Alkmaar
Afmetingen49 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Jan Kelderman - De schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 155!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands De schreierstoren in Amsterdam
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 155
Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening kopen? Bied vanaf 48!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands Molensteeg Rotterdam - Tekening
TechniekPotlood
Afmetingen60 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jaap Wigersma - Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Jaap Wigersma (1877-1957) Nederlands Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Jac. de Beer - Ets, Zwaansvliet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands Ets, Zwaansvliet - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen70 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Casper Marinus Kouw - Twee bomen. kopen? Bied vanaf 10!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands Twee bomen.
TechniekHoutskool
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Maarten Jungmann - Ca. 1930 - verstilde potloodtekening "zittend vrouwelijk naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Maarten Jungmann (1877-1964) Nederlands Ca. 1930 - verstilde potloodtekening "zittend vrouwelijk naakt" - gesigneerd
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Jean Garnier - **Prijs Verlaagd** La Fermiere bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 150!
Jean Garnier (1853-1910) Frans **Prijs Verlaagd** La Fermiere bronzen beeldje
TechniekBrons
Afmetingen17 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht830 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Henri Pailler - Brugge, 1920 kopen? Bied vanaf 290!
Henri Pailler (1876-1954) Frans Brugge, 1920
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Brons (Onbekend) - Evangelist Johannes kopen? Bied vanaf 105!
Brons Evangelist Johannes
TechniekBrons
Afmetingen18.3 x 6.5 x 4.8 cm (h x b x d)
Gewicht776 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 105
Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 95!
Jos But (1899-1980) Nederlands zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jan van Eyk - Brons beeld boogschuter kopen? Bied vanaf 4500!
Jan van Eyk (1927-1988) Nederlands Brons beeld boogschuter
TechniekBrons
Afmetingen150 x 104 x 110 cm (h x b x d)
Gewicht46000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 4.500
Jan Sirks - Landschap met tjalk kopen? Bied vanaf 30!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Landschap met tjalk
TechniekEts
Afmetingen24 x 37.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Sirks - Stadhuisbrug Utrecht kopen? Bied vanaf 200!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Stadhuisbrug Utrecht
TechniekEts
Afmetingen35 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Amedee Lynen - Boszicht kopen? Bied vanaf 29!
Amedee Lynen (1852-1938) Belgisch Boszicht
TechniekHoutskool
Afmetingen31 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29
Dirk Filarski - Olieverf op doek, Hooimijten in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Olieverf op doek, Hooimijten in landschap - Ingelijst
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Albert Verschuuren - Religieuze mannen kopen? Bied vanaf 250!
Albert Verschuuren (1887-1953) Nederlands Religieuze mannen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Antoon Derkzen van Angeren - Schepen aangemeerd op een kanaal kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schepen aangemeerd op een kanaal
TechniekEts
Afmetingen29 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Antoon Derkzen van Angeren - Groot zeilschip kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Groot zeilschip
TechniekEts
Afmetingen39 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Joseph Van Luppen - "Boer met koeien in het bos" kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Van Luppen (1834-1891) Belgisch "Boer met koeien in het bos"
Afmetingen26.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1250!
Joub Wiertz (1893-1966) Nederlands Boerenhoeve
Afmetingen95 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Henri Francois Schaefels - Koppel etsen "Burgerwacht" en "Rivierzicht met windmolen" kopen? Bied vanaf 50!
Henri Francois Schaefels (1827-1904) Belgisch Koppel etsen "Burgerwacht" en "Rivierzicht met windmolen"
TechniekEts
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50