3. items
  5. Klassieke kunst
Frits Giltay - Zeilboten in stadshaven kopen? Bied vanaf 120!

Klassieke kunst

Wilt u Klassieke Kunst kopen? Bekijk hier het zeer ruime veilingaanbod! Klassieke schilderijen en tekeningen, maar ook grafiek, zoals etsen en gravures. Van de 17e eeuw tot 1945. Bovenaan staan een selectie van de kunstwerken waarvan de veilingduur bijna afloopt. Natuurlijk is er veel meer Klassieke Kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Klassieke Kunst” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Design, Sieraden en Moderne Kunst , klik dan op “volledig aanbod”.

Frits Giltay - Zeilboten in stadshaven

Geplaatst doorHannes1948

Afmetingen37 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Georges Hogerwaard - Portret vrouw kopen? Bied vanaf 125!

Georges Hogerwaard - Portret vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1900
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Kees van Dongen - Pochoir uit La Garconne 1925 kopen? Bied vanaf 175!

Kees van Dongen - Pochoir uit La Garconne 1925

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1925
TechniekVaria
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1925
TechniekVaria
Laatste
kans

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1925
TechniekVaria

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1925
TechniekVaria
Leendert van der Vlist - Aan het water kopen? Bied vanaf 450!

Leendert van der Vlist - Aan het water

Geplaatst doorStrechgel

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Roelofs - Vrouw in interieur bij een wieg - Kleurets kopen? Bied vanaf 150!

Albert Roelofs - Vrouw in interieur bij een wieg - Kleurets

Geplaatst doorStrechgel

TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Konijnenburg - Gemengde techniek op papier, Ontwerptekening glas-in-lood - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Willem van Konijnenburg - Gemengde techniek op papier, Ontwerptekening glas-in-lood - Ingelijst (Groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen106.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
H.M. Voerman - Winterlandschap met boerderijen aan vaart met brug kopen? Bied vanaf 250!

H.M. Voerman - Winterlandschap met boerderijen aan vaart met brug

Geplaatst doorajdevalkkunstveilingnl

Afmetingen75 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marten Melsen - Strand tafereel kopen? Bied vanaf 250!

Marten Melsen - Strand tafereel

Geplaatst doorFets1976

Jaartal1930
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Georg Macco - pastel: Moskee in Istanbul (mogelijk de Eyüp Sultan Mosque) kopen? Bied vanaf 450!

Georg Macco - pastel: Moskee in Istanbul (mogelijk de Eyüp Sultan Mosque)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Grebo - Oorlogsmasker kopen? Bied vanaf 650!

Grebo - Oorlogsmasker

Etnografica

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekHout
Afmetingen60 cm x 16 cm x 7 cm (h x b x d)
heinrich sperling - "terrier". kopen? Bied vanaf 600!

heinrich sperling - "terrier".

Geplaatst doorTheRetrohouse

Afmetingen33 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Dick Bruna - Kleine beer die in bad gaat kopen? Bied vanaf 500!

Dick Bruna - Kleine beer die in bad gaat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorfinzhao

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

Henry De Groux - Le Christ

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1900
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Reuben Ryley - Justice & Peace kopen? Bied vanaf 2500!

Charles Reuben Ryley - Justice & Peace

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1789
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Senufo - Kapitaal Houten Beeld "Hornbill" / Neushoornvogel kopen? Bied vanaf 750!

Senufo - Kapitaal Houten Beeld "Hornbill" / Neushoornvogel

Etnografica

Geplaatst doorectiques

Periode1800 t/m 1899
TechniekHout
Afmetingen140 cm x 80 cm x 86 cm (h x b x d)
David Schulman - "Lente" in Laren kopen? Bied vanaf 1500!

David Schulman - "Lente" in Laren

Jaartal1934
Afmetingen60 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Otto Eerelman - mooi ingelijste aquarel van een wagen met twee paarden kopen? Bied vanaf 325!

Otto Eerelman - mooi ingelijste aquarel van een wagen met twee paarden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst