3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Er worden 598 kunstwerken aangeboden
Jan Sirks - 41/125 Aelbrechtskolk Rotterdam 183-JS kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sirks - 41/125 Aelbrechtskolk Rotterdam 183-JSGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRijnmondToen

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sirks - Aelbrechtskolk Rotterdam 108-JS kopen? Bied vanaf 38!
Jan Sirks - Aelbrechtskolk Rotterdam 108-JSGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRijnmondToen

TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Barend Hendrik ter Weeme - Schrijver aan het bureau kopen? Bied vanaf 65!
Barend Hendrik ter Weeme - Schrijver aan het bureauTekening / Aquarel

Geplaatst doorBuisArthouse

TechniekPotlood
Afmetingen45 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Therese Schwartze - Pastel op papier, Portret van een meisje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!
Therese Schwartze - Pastel op papier, Portret van een meisje - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1907
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen74 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Coba Ritsema - Portrettekening kopen? Bied vanaf 145!
Coba Ritsema - PortrettekeningTekening / Aquarel

Geplaatst doorjako

Jaartal1911
TechniekPotlood
Afmetingen60 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 40!
Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAMGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1929
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Philip Zilcken - MOSKEE kopen? Bied vanaf 50!
Philip Zilcken - MOSKEEGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

TechniekEts
Afmetingen10.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - klassiek verbronsd beeld van vrouw met lier kopen? Bied vanaf 69!
Brons (Onbekend) - klassiek verbronsd beeld van vrouw met lierBeeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

Periode1800 t/m 1899
TechniekVerbronsd
Afmetingen20 cm x 8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht905 g
Brons (Onbekend) - /verbronsd; Sculptuur van dartel jong hert, Art Deco kopen? Bied vanaf 49!
Brons (Onbekend) - /verbronsd; Sculptuur van dartel jong hert, Art DecoBeeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

TechniekVerbronsd
Afmetingen11.5 cm x 10.5 cm x 6 cm (h x b x d)
Gebroeders van Paridon - meisjeshoofd, begin 20e eeuw kopen? Bied vanaf 49!
Gebroeders van Paridon - meisjeshoofd, begin 20e eeuwBeeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen16 cm x 12 cm x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Schepen nabij rotskust bij avond kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Schepen nabij rotskust bij avondSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Voerman (jr.) - Aquarel wilde bloemen 1929 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Voerman (jr.) - Aquarel wilde bloemen 1929Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1929
TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Dijkwel - Drie Ganzen kopen? Bied vanaf 35!
Theo Dijkwel - Drie GanzenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorks53

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frederik Carel de Graaff - Winterpret in oud Hollands winter landschap kopen? Bied vanaf 299!
Frederik Carel de Graaff - Winterpret in oud Hollands winter landschapSchilderij

Geplaatst doorBarbizonArt

Jaartal1884
Afmetingen31 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Han Krug - Krijttekening Den Haag 1925 in Amsterdamse School lijst kopen? Bied vanaf 40!
Han Krug - Krijttekening Den Haag 1925 in Amsterdamse School lijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorArs-gratia-artis

Jaartal1925
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Rensburg - Lot van 10 torens van diverse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 45!
Eugene Rensburg - Lot van 10 torens van diverse kunstenaars.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen8.5 cm x 4.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eugene Rensburg - Lot van 7 stadsgezichten van diverse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 45!
Eugene Rensburg - Lot van 7 stadsgezichten van diverse kunstenaars.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen21 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theophile de Bock - Molen aan de rivier kopen? Bied vanaf 450!
Theophile de Bock - Molen aan de rivierSchilderij

Geplaatst doorjdd1968

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen37 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hein von Essen - 'De Kroeg' kopen? Bied vanaf 45!
Hein von Essen - 'De Kroeg'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1928
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gijsberta Moens-ter Kuile - Twents landschap met koeien kopen? Bied vanaf 95!
Gijsberta Moens-ter Kuile - Twents landschap met koeienSchilderij

Geplaatst doorBerting22

Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Maurice Langaskens - Herinneringen aan Duits krijgsgevangenschap 1915-1917 kopen? Bied vanaf 10!
Maurice Langaskens - Herinneringen aan Duits krijgsgevangenschap 1915-1917Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDidi007

Jaartal1921
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ludwig Rohbock - Apeldoorn van den Appelenweg gezien kopen? Bied vanaf 25!
Ludwig Rohbock - Apeldoorn van den Appelenweg gezienGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcollectioneur

Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
Afmetingen24 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!
Armand Heins - Carriage of a ladyGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1886
TechniekLitho
Afmetingen19.1 cm x 30.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dogon - 221001- Old African Dogon statue - Mali. kopen? Bied vanaf 85!
Dogon - 221001- Old African Dogon statue - Mali.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

Afmetingen30 cm x 12 cm x 10 cm (h x b x d)
Ethiopie - 210925 -Silver alloy Ethiopian Coptic priest hand Cross - Ethiopia. kopen? Bied vanaf 55!
Ethiopie - 210925 -Silver alloy Ethiopian Coptic priest hand Cross - Ethiopia.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekZilver
Afmetingen30 cm x 9 cm x 2 cm (h x b x d)
Yombe - 200946 - Antique Tribaal African Yombe statue - Congo. kopen? Bied vanaf 290!
Yombe - 200946 - Antique Tribaal African Yombe statue - Congo.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen48 cm x 26 cm x 21 cm (h x b x d)
Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 134!
Johan Gerhard Siemer - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Hendrik Kaemmerer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 44!
Johan Hendrik Kaemmerer - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen84 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschoven kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschovenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van HaarlemTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiloenmilos

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mathieu Guthschmidt - Indrukwekkend groot olieverf op doek "Zonnebloemen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 82!
Mathieu Guthschmidt - Indrukwekkend groot olieverf op doek "Zonnebloemen" gesigneerdSchilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen95 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Keizersgracht - Reguliersgracht CB115M kopen? Bied vanaf 180!
Cornelis Brandenburg - Keizersgracht - Reguliersgracht CB115MGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen67 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van der Colk - Groot impressionistisch olieverf - "Winter in Haarlem" - exclusief ingelijst. kopen? Bied vanaf 157!
Willem van der Colk - Groot impressionistisch olieverf - "Winter in Haarlem" - exclusief ingelijst.Schilderij

Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Leidschegracht CB118M kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis Brandenburg - Leidschegracht CB118MGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan A. Louwers - Boerderijen in Brabant kopen? Bied vanaf 50!
Jan A. Louwers - Boerderijen in BrabantSchilderij

Geplaatst doorBertvee

Jaartal1941
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dogon - 221214- Old African Dogon Mask - Mali. kopen? Bied vanaf 85!
Dogon - 221214- Old African Dogon Mask - Mali.Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen33 cm x 24 cm x 18 cm (h x b x d)
Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijstSchilderij

Geplaatst doorArrt

Afmetingen35.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ferdinand Hart Nibbrig - pointulistisch aquarel zandweg bij zoutelande kopen? Bied vanaf 600!
Ferdinand Hart Nibbrig - pointulistisch aquarel zandweg bij zoutelandeTekening / Aquarel

Geplaatst doorle_panneau

Jaartal1910
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Machiel Brandenburg - Vaas met bloemenSchilderij

Geplaatst doorDomivan

Afmetingen0 cm x 0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Stilleven met bord en fles wijn kopen? Bied vanaf 150!
Machiel Brandenburg - Stilleven met bord en fles wijnSchilderij

Geplaatst doorDomivan

Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Gele bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Machiel Brandenburg - Gele bloemenSchilderij

Geplaatst doorDomivan

Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24 kopen? Bied vanaf 50!
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!
Alfred van Neste - Maison Blanche - BruggeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Frank - Schwarzwald Tannen kopen? Bied vanaf 35!
Alfred Frank - Schwarzwald TannenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend. kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1900
TechniekPotlood
Afmetingen8.5 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van klassieke kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder!

De term klassiek laat zich niet makkelijk in een paar woorden omschrijven. Klassiek kan verwijzen naar de klassieke oudheid, naar de heropleving van de klassieke oudheid vanaf de 15e eeuw of naar iets uit het verleden dat inmiddels een symbool of icoon is geworden (een ‘klassieker’). Met klassieke kunst wordt doorgaans figuratieve en natuurgetrouwe kunst bedoeld, vervaardigd in traditionele stijlen en materialen. Tegenover klassieke kunst staat de moderne kunst die aan het eind van de negentiende eeuw opkwam. Er werd gebroken met de traditionele regels en principes; experiment met materiaal, stijl en de wijze waarop de werkelijkheid verbeeld kon worden voerde de boventoon bij de moderne kunst, die met name na de Tweede Wereldoorlog een grote vlucht nam.

De klassieke kunst veiling bij Kunstveiling omvat in principe alle kunst vervaardigd voor 1945. Alle kunst vervaardigd in de periode na de Tweede Wereldoorlog, ook wel naoorlogse kunst genoemd, kunt u vinden in de categorie Moderne Kunst.

Voordat de moderne kunst zijn intrede deed en kunstenaars het publiek choqueerden met excentrieke, subjectieve thema’s en expressief vorm- en kleurgebruik waren klassieke kunstenaars over het algemeen gespecialiseerd in bepaalde traditionele onderwerpen. Zo zijn er vele bekende zogenoemde ‘society-schilders’ die door de beau monde gevraagd werden hun beeltenissen te vereeuwigen, waren er schilders die zich volledig toelegden op de landschapsschilderkunst of op klassieke scènes uit de mythologie.

In het aanbod van Kunstveiling treft u vele klassieke kunstwerken aan, bijvoorbeeld oude prenten en gravures, olieverfschilderijen, bronzen beelden of andere klassieke beeldende kunst. U vindt het volledige aanbod klassieke schilderijen te koop door te klikken op de button ‘bekijk alle klassieke kunst’.

Klassieke kunst veiling

Via Kunstveiling koopt én verkoopt u klassieke kunst online en op een toegankelijke manier. Klassieke kunst duur en onbereikbaar? Bij Kunstveiling treft u naast exclusieve werken van bekende kunstenaars ook veel mooie betaalbare klassieke kunstwerken in het aanbod! Vind op een laagdrempelige wijze prachtige klassieke schilderijen te koop zoals een stilleven, landschap of zeegezicht.

Unieke klassieke schilderijen te koop

Wilt u unieke klassieke schilderijen kopen? In het aanbod van Kunstveiling vindt u kleurrijke stillevens, imposante zeegezichten of ingetogen portretten. Er is altijd een mooi en uniek kunstobject te vinden. Combineer een prachtig traditioneel landschap met een strak modern interieur of haal een stukje verleden in huis met een beeltenis van een historische gebeurtenis. Het combineren van stijlen uit verschillende tijdsperioden creëert een dynamisch en verfijnd interieur. Laat u verrassen door het aanbod klassieke schilderijen te koop en bied mee!

Klassieke kunst kopen, waar moet u op letten?

Waar moet u op letten bij het kopen van een klassiek kunstwerk? Het gaat er natuurlijk in de eerste plaats om of u het werk mooi vindt! Spreekt het thema u aan? De compositie, de kleuren of misschien de kunstenaar die het werk geschilderd heeft? Via de filters kunt u uw voorkeuren instellen zodat het aanbod in de klassieke kunst veiling verder op uw wensen wordt afgestemd. Wilt u meebieden op een kunstobject? Vergeet dan niet eerst onze veilingregels voor het kopen van klassieke kunst en overige items door te nemen. Lees ook de beschrijving bij het betreffende item goed door. Klassieke kunstwerken kunnen tekenen van ouderdom vertonen, bijvoorbeeld craquelé of verkleuring. Wees u bewust van deze eigenschappen, die vanwege de leeftijd van het object onvermijdelijk, maar ook karakteristiek kunnen zijn.

Reis terug in de tijd met het ruime aanbod klassieke kunst te koop – van bloemstillevens tot havengezichten en van traditionele portretten tot Bijbelse scènes. Om er zeker van te zijn dat u geen objecten misloopt kunt u uw favoriete klassieke kunstwerken opslaan of op de hoogte gehouden worden als er nieuwe kunstwerken van uw favoriete klassieke kunstenaars ter veiling worden aangeboden.

Is uw interesse breder dan alleen klassieke kunst? Bekijk dan het volledige aanbod op Kunstveiling, of bijvoorbeeld de categorie Moderne Kunst, Keramiek en glas of Design.