Lin Jun Chun - Tibetan Girl

Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!
Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!
  • Lin Jun Chun (1980)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De Chinese kunstenaar Lin Jun Chun is lid van de Fujian Artists Association, een vooraanstaande groep kunstenaars in Shanghai. In diezelfde bruisende stad heeft Lin Jun Chun zijn atelier. Met grote regelmaat worden de werken van Lin Jun Chun geëxposeerd binnen China. Er zijn exposities in Frankrijk, Spanje, Duitsland, Luxemburg, België en Nederland geweest.

Lin Jun Chun is een schilder met vele talenten. Zijn oeuvre is zeer divers en hij weet karakter te leggen in de personen die hij schildert zoals bij dit Tibetaanse meisje.
Zowel het schilderij als de lijst zijn van een zeer goede kwaliteit
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 35,00

Lin Jun Chun (1980)

Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Gallery54
Lid sinds 2025
19 verkochte items
Alle items (7)
73 cm
83 cm
53 cm
63 cm