3. items
  5. Land

China China

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Chinees.

Qi Baishi - Speelse Kinderen kopen? Bied vanaf 50!
Qi Baishi (1864-1957) Chinees Speelse Kinderen
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Han Teng - zonder titel (ht60) kopen? Bied vanaf 60!
Han Teng (1978) Chinees zonder titel (ht60)
TechniekAcryl
Afmetingen65 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Lee Cole - zonder titel (LC78) kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees zonder titel (LC78)
TechniekAcryl
Afmetingen35 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Lee Cole - zonder titel (LC70) kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees zonder titel (LC70)
TechniekAcryl
Afmetingen35 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Han Teng - zonder titel (ht61) kopen? Bied vanaf 60!
Han Teng (1978) Chinees zonder titel (ht61)
TechniekAcryl
Afmetingen65 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Lee Cole - zonder titel (lc64) kopen? Bied vanaf 45!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees zonder titel (lc64)
TechniekAcryl
Afmetingen35 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 45
Oude China - Luxe Frame met Glas en 24 Karat Pure Gold Chinese Characters kopen? Bied vanaf 50!
Oude China Chinees Luxe Frame met Glas en 24 Karat Pure Gold Chinese Characters
Afmetingen31 x 59 x 3.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Oude China - Imari "Saji" Made in Japan , Fine China , Porselein Bord kopen? Bied vanaf 50!
Oude China Chinees Imari "Saji" Made in Japan , Fine China , Porselein Bord
Afmetingen27 x 27 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Walasse Ting - Bloemen kopen? Bied vanaf 850!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Bloemen
TechniekLitho
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Han Teng - ZcH18 kopen? Bied vanaf 150!
Han Teng (1978) Chinees ZcH18
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Wu Guanzhong - hardcover: Painting from the heart, 1990 kopen? Bied vanaf 50!
Wu Guanzhong (1919-2010) Chinees hardcover: Painting from the heart, 1990
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
€ 50
Oude China - Alte Seidenstickerei mit Pferden kopen? Bied vanaf 500!
Oude China Chinees Oud zijden borduurwerk met paarden
TechniekOverig
Afmetingen55 x 100 x 1 cm (h x b x d)
€ 500
Walasse Ting - sans titre kopen? Bied vanaf 345!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands sans titre
TechniekLitho
Afmetingen44 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Liu Ye - Crying Girl - hand signed lithograph - edition of 50 kopen? Bied vanaf 9500!
Liu Ye (1964) Chinees Crying Girl - hand signed lithograph - edition of 50
TechniekLitho
Afmetingen109 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500
Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!
Oude China Chinees Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte
TechniekHout
Afmetingen210 x 215 x 210 cm (h x b x d)
€ 1.300
Walasse Ting - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen42 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Zhou Brothers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Zhou Brothers (1973) Chinees Zonder titel
TechniekTerragravure
Afmetingen77.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!
Juane Xue (1962) Chinees Nederlands Retired
TechniekGiclée
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 150
Yu Mei Yuan - Schilderij One Lady/Three figures in pink - uniek werk in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Yu Mei Yuan (1975) Chinees Schilderij One Lady/Three figures in pink - uniek werk in acryl
TechniekAcryl
Afmetingen130 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Kang Yu - Snake Head Woman - schilderij in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Kang Yu (1963) Chinees Snake Head Woman - schilderij in acryl
TechniekAcryl
Afmetingen60.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Oude China - Daoist & Neijing Tu Diagram - 19de Eeuw - from W.C.D. Temple Beijing kopen? Bied vanaf 250!
Oude China Chinees Daoist & Neijing Tu Diagram - 19de Eeuw - from W.C.D. Temple Beijing
Afmetingen160 x 61 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht800 g
€ 250
Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.850
Zaidong Zheng - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 35!
Zaidong Zheng (1953) Chinees e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Liang-Feng Han - Giclee - 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Liang-Feng Han Chinees Giclee - 2006
TechniekGiclée
Afmetingen89 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100