Han Teng (1978) zonder titel
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 117 x 117 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75