Gallery54
  3. Ervaren verkoper
  5. Gallery54

Gallery54

Lid sinds 2025 / Amersfoort, Nederland

7 aangeboden items / 19 verkochte items

Jos Aanraad - Jacht stilleven kopen? Bied vanaf 1695!
Jos Aanraad (1945-1921) Nederlands Jacht stilleven
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.695
Direct kopen
Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!
Fons Schobbers (1947) Nederlands "Urge"
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Onbekend - Onbekend kopen? Bied vanaf 299!
Onbekend Onbekend
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Henry Dieckmann - Pferderennen kopen? Bied vanaf 425!
Henry Dieckmann (1933-2018) Duits Pferderennen
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Lin Jun Chun - Geen titel kopen? Bied vanaf 250!
Lin Jun Chun (1980) Chinees Geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 39 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!
Lin Jun Chun (1980) Chinees Tibetan Girl
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!
Lin Jun Chun (1980) Chinees Tibetan Boy
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen