EEN UNIEK BOEK VOOR VERZAMELAARS, NU SAMEN MET BRONZEN BEELD
De uitvoering van het geheel volgens de ideeën van Fons Schobbers samengesteld boek is zo bijzonder dat de betiteling " boekobject" hier beter op zijn plaats is.
Het boek, gestoken in imitatiebond ( tijger) met op de rug een bronzen object, is uitgevoerd in groot formaat 28,8 x 28,5 en verschillende papiersoorten. Het toont een overzicht in zowel kleur als zwart/witvan het werk van Schobbers. Ruim 80 beelden, objecten en schilderijen worden gepresenteerd. De tekst van kunstrecencent Wim van der Beek geeft daarnaast samen met diverse atelierfoto's van Schobbers een blik achter de schermen van deze zeer interessante kunstenaar.
De oplage van het boek is beperkt tot 900 exemplaren, alle genummerd en gesigneerd. Dit boek is no 24/ 900.
Het boek Urge werd gepresenteerd tijdens de expositie in Museum Singer te Laren.
Urge is gemaakt vanuit een innerlijke drang om te creëren en werd uitgegeven in een oplage .
Met het boek wordt ook een bronzen beeldje meegeleverd.