Fons Schobbers - "Urge"

Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!
Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!Fons Schobbers - "Urge" kopen? Bied vanaf 110!
  • Fons Schobbers (1947)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1993
Techniek Hardcover
Onderwerp Oeuvrecatalogus
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
Pagina's niet genummerd

EEN UNIEK BOEK VOOR VERZAMELAARS, NU SAMEN MET BRONZEN BEELD

De uitvoering van het geheel volgens de ideeën  van Fons Schobbers samengesteld boek is zo bijzonder dat de betiteling " boekobject" hier beter op zijn plaats is.

Het boek, gestoken in imitatiebond ( tijger) met op de rug een bronzen object, is uitgevoerd in groot formaat 28,8 x 28,5 en verschillende papiersoorten. Het toont een overzicht in zowel kleur als zwart/witvan het werk van Schobbers. Ruim 80 beelden, objecten en schilderijen worden gepresenteerd. De tekst van kunstrecencent Wim van der Beek geeft daarnaast samen met diverse atelierfoto's van Schobbers een blik achter de schermen van deze zeer interessante kunstenaar.

De oplage van het boek is beperkt tot 900 exemplaren, alle genummerd en gesigneerd. Dit boek is no 24/ 900.

Het boek Urge  werd gepresenteerd tijdens de expositie in Museum Singer te Laren.

Urge is gemaakt vanuit een innerlijke drang om te creëren en werd uitgegeven in een oplage .
 Met het boek wordt ook een  bronzen beeldje meegeleverd.
Dit unieke exemplaar van het verzamelde werk van Fons Schobbers en het bronzen beeld zijn afkomstig van een privéverzamelaar en in zeer goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

Fons Schobbers (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Gallery54
Lid sinds 2025
19 verkochte items
Alle items (7)
28.5 cm
28.5 cm