Rick Theunissen - Stilleven bloemen.

Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!
Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Rick Theunissen - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 100!
  • Rick Theunissen (1928)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De Belgische Rick Theunissen schilderde stillevens en landschappen.
Dit werk is zeer kleurrijk tegen een rustige achtergrond. Zeer stijlvol ingelijst.
Prima in conditie.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Rick Theunissen (1928)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
533 verkochte items
Alle items (20)
45 cm
55 cm
30 cm
40 cm