3. items
  5. Land

BelgiëBelgië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Er worden 453 kunstwerken aangeboden
Corneille - gesigneerd - 2002 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - gesigneerd - 2002 - 200 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
Octave Landuyt - Kalender 2005 kopen? Bied vanaf 10!
Octave Landuyt - Kalender 2005Fotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal2005
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Veerle Rooms - Onuitgesneden kaartspel kopen? Bied vanaf 10!
Veerle Rooms - Onuitgesneden kaartspelFotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal1999
Afmetingen72 cm x 45 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Silvain - Kalender en catalogus 1997 kopen? Bied vanaf 10!
Christian Silvain - Kalender en catalogus 1997Fotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal1997
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 125!
Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de FLYING OBJECT SERIE uit 1978Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!
Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuurSchilderij

Geplaatst doorVictorWagemaekers

Jaartal1942
Afmetingen115 cm x 165 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Hebbelinck - 'De Waag' Deventer. kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck - 'De Waag' Deventer.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bernard Charoy - Litho, Meisje met parelsnoer kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Charoy - Litho, Meisje met parelsnoerGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram Bogart - figuratief werk op papier ‘ Doorn’ - 1958 kopen? Bied vanaf 500!
Bram Bogart - figuratief werk op papier ‘ Doorn’ - 1958Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1958
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kamagurka - Artprints small Hero kopen? Bied vanaf 145!
Kamagurka - Artprints small HeroFotografie

Geplaatst doorFabiogianelli

TechniekDigitale Print
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 65!
Jack Godderis - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 3200!
Guy Vandenbranden - Zonder TitelSchilderij

Geplaatst doorJonkman

Jaartal1995
TechniekAcryl
Afmetingen92 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes D'Haese - 3 prints kopen? Bied vanaf 285!
Hannes D'Haese - 3 printsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJunta

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Praet - Naakte man kopen? Bied vanaf 1250!
Jan Praet - Naakte manBeeld / Object

Geplaatst doorJacques-Robert

TechniekBrons
Afmetingen40 cm x 8 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Alfred van Neste - Stadsgezicht Brugge (België) kopen? Bied vanaf 39!
Alfred van Neste - Stadsgezicht Brugge (België)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorks53

TechniekEts
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Delvaux - Sensouus Dreams kopen? Bied vanaf 265!
Paul Delvaux - Sensouus DreamsPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorNowe

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Floris Jespers - prachtig 2 in 1 kopen? Bied vanaf 1000!
Floris Jespers - prachtig 2 in 1Schilderij

Geplaatst doorthelau

Jaartal1955
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!
Panamarenko - vliegend eilandBeeld / Object

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2004
Afmetingen26 cm x 87 cm x 87 cm (h x b x d)
Gewicht10000 g
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert Op De Beeck - Impasse de Bruxelles kopen? Bied vanaf 5!
Hubert Op De Beeck - Impasse de BruxellesSchilderij

Geplaatst doordbWorx

Afmetingen69 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1974
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!
Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - l'oisleau de nuit kopen? Bied vanaf 149!
Corneille - l'oisleau de nuitGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpbmulder

Jaartal1976
Afmetingen40.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes D'Haese - Tomorrow is another day kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - Tomorrow is another dayGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJunta

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Tuur De Rijbel - "Poetische Maannacht in het Bos" kopen? Bied vanaf 30!
Tuur De Rijbel - "Poetische Maannacht in het Bos"Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGreatGuitars

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk - 1997 - unique kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Zeefdruk - 1997 - uniquePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorJarold

Jaartal1997
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Rul - Henry of Henri RUL Impressionisme Luminisme Landschap met boot op het water kopen? Bied vanaf 375!
Henri Rul - Henry of Henri RUL Impressionisme Luminisme Landschap met boot op het waterSchilderij

Geplaatst doorDUURZAAM

Afmetingen49 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Prosper De Wit - Grafiek - Oud Havengezicht kopen? Bied vanaf 50!
Prosper De Wit - Grafiek - Oud HavengezichtPrenten & Uitgaves

Geplaatst doordot64

TechniekGravure
Afmetingen38 cm x 47 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Inventions / R (Groot) kopen? Bied vanaf 170!
Jan Bollaert - Inventions / R (Groot)Schilderij

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - scene champetre kopen? Bied vanaf 199!
Corneille - scene champetreGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
Afmetingen63 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!
Corneille - nu sofiaFotografie

Geplaatst doorlowracer

Afmetingen29.6 cm x 20.1 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 125!
Corneille - Nu DeboutFotografie

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1990
Afmetingen40.5 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - chat retrant dans la danseGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1992
Afmetingen77 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Vic Gentils - Apostolorum Limina + Brons Drieluik kopen? Bied vanaf 50!
Vic Gentils - Apostolorum Limina + Brons Drieluik3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1975
TechniekBrons
Afmetingen45 cm x 34 cm x 0 cm (h x b x d)
Gewicht6 g
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Luc Tuymans - LUC TUYMANS GRAFISCH WERK 1989-2012 (Gesigneerd) kopen? Bied vanaf 50!
Luc Tuymans - LUC TUYMANS GRAFISCH WERK 1989-2012 (Gesigneerd)Kunstboeken

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal2013
TechniekSoftcover
Afmetingen29 cm x 24.5 cm (h x b)
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Delphine Boël - Vaas 'Love' In originele verpakking met certificaat kopen? Bied vanaf 69!
Delphine Boël - Vaas 'Love' In originele verpakking met certificaatGlas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker