3. items
  5. Land

België België

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Antoine Mortier - Petit Métaphore kopen? Bied vanaf 1000!
Antoine Mortier (1908-1999) Belgisch Petit Métaphore
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon kopen? Bied vanaf 15!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune” kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “La femme allongée et l’oiseau jaune”
TechniekLitho
Afmetingen61 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Gustave De Smet - Vrij schuttersgilde Deurle, Naniot Anvers kopen? Bied vanaf 100!
Gustave De Smet (1877-1943) Belgisch Vrij schuttersgilde Deurle, Naniot Anvers
TechniekKeramiek
Afmetingen25 x 25 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht544 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Pol Mara - Gesigneerde kleurenlitho / EA kopen? Bied vanaf 65!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde kleurenlitho / EA
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Auguste Danse - "Scène allégorique" kopen? Bied vanaf 45!
Auguste Danse (1829-1919) Belgisch "Scène allégorique"
TechniekLitho
Afmetingen33.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jacques Moeschal - Medaille van Prins Boudewijn kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Moeschal (1913-2004) Belgisch Medaille van Prins Boudewijn
TechniekBrons
Afmetingen5.5 x 5.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht70 g
€ 45
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Vic Gentils - Kleurenlitho - Epreuve de collaborateur VII/X kopen? Bied vanaf 75!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Kleurenlitho - Epreuve de collaborateur VII/X
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Henri Joseph Pauwels - landelijke zonsondergang. Pastoraal. kopen? Bied vanaf 140!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch landelijke zonsondergang. Pastoraal.
Afmetingen76 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
James De Coninck - Oostende kopen? Bied vanaf 95!
James De Coninck (1962) Belgisch Oostende
TechniekLitho
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
José Vermeersch - Origineel werk in keramiek gepatineerd in brons kopen? Bied vanaf 7500!
José Vermeersch (1922-1997) Belgisch Origineel werk in keramiek gepatineerd in brons
TechniekKeramiek
Afmetingen145 x 55 x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 7.500
Emiel De Cooman - 't beekje kopen? Bied vanaf 40!
Emiel De Cooman (1902-1988) Belgisch 't beekje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Kalist Lode Fimmers - "De Wroeter" kopen? Bied vanaf 150!
Kalist Lode Fimmers Belgisch "De Wroeter"
Afmetingen67 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Corneille - provincie Flevoland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Flevoland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Overijssel zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Overijssel zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Friesland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Friesland zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Noord Holland zeefdruk kopen? Bied vanaf 135!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Noord Holland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Rene Magritte - lithografie - Georgette Magritte kopen? Bied vanaf 325!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch lithografie - Georgette Magritte
TechniekLitho
Afmetingen73.5 x 52.5 cm (h x b)
€ 325
Remy Cornelissen - 35ste Litho B 3/15 kopen? Bied vanaf 50!
Remy Cornelissen (1913-1991) Belgisch 35ste Litho B 3/15
TechniekLitho
Afmetingen52 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dominique Ampe - Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag kopen? Bied vanaf 100!
Dominique Ampe (1944) Belgisch Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag
Afmetingen110 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 100
Herman Muys - Keramiek, Wandelaar kopen? Bied vanaf 800!
Herman Muys (1944) Belgisch Keramiek, Wandelaar
Afmetingen28 x 31 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1800 g
€ 800
Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!
Willem Dolphijn (1935) Belgisch Oostkerke
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Reinhoud D'Haese - MASSAGE PARLOR kopen? Bied vanaf 198!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch MASSAGE PARLOR
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 198
Corneille - handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde zeefdruk | 'Six Rêves Peints' | 1989
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog) kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495