Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Offset Koen Vanmechelen
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Door Gevaert - Huis aan het water kopen? Bied vanaf 20!
Door Gevaert (1917-1997) Belgisch Huis aan het water
Techniek Acryl
Afmetingen 33.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!
Alfred Bastien (1873-1955) Belgisch Slag om de IJzer
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 3.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Albert De Vree - Grenspad en reigershoeve kopen? Bied vanaf 50!
Albert De Vree (1942) Belgisch Grenspad en reigershoeve
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - zeefdruk - 1997
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 85!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 85
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 85
Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch groene kristallen asbak
Afmetingen 6 x 9 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 30
3 biedingen
Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Zware kristallen vaas VSL
Afmetingen 29 x 6.5 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht 2300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Marc Vosch - Schöne Dorflandschaft kopen? Bied vanaf 80!
Marc Vosch (1947-1989) Belgisch Prachtige dorpscompositie
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jean-Jacques De Grave - Selbstporträt kopen? Bied vanaf 80!
Jean-Jacques De Grave (1923) Belgisch Zelfportret
Techniek Gravure
Afmetingen 62 x 44.5 cm (h x b)
€ 80
Louis Garot - hoeve langs wegel kopen? Bied vanaf 400!
Louis Garot (1875-1936) Belgisch hoeve langs wegel
Afmetingen 130 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Theo Humblet - Komposition für Frauen - 1971 kopen? Bied vanaf 80!
Theo Humblet (1919-2006) Belgisch Compositie voor vrouwen - 1971
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Emiel Verlinde - Griezels kopen? Bied vanaf 60!
Emiel Verlinde (1917-1992) Belgisch Griezels
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Maurice Haccuria - Abstrakte Komposition in Rot und Schwarz aus dem Jahr 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Maurice Haccuria (1919-1991) Belgisch Abstracte compositie in rood en zwart uit 1971.
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Frans van Severdonck - schapen in een weide kopen? Bied vanaf 1000!
Frans van Severdonck (1809-1889) Belgisch schapen in een weide
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder kopen? Bied vanaf 100!
Dries van den Broeck (1923-1995) Belgisch Schaats tafreel in de polder
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Anthony van Dyck - The paintings 1+2 kopen? Bied vanaf 150!
Anthony van Dyck (1599-1641) Nederlands Belgisch The paintings 1+2
Techniek Serie/Box
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
€ 150
Marcel Boon - Proefdruk van de kunstenaar, lithografie. kopen? Bied vanaf 47!
Marcel Boon (1938-2011) Belgisch Proefdruk van de kunstenaar, lithografie.
Techniek Overig
Afmetingen 47 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 47
Pjeroo Roobjee - Kapoenen kopen? Bied vanaf 20!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Kapoenen
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 20
Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 20!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Superbaby
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Rick Theunissen - Bloemstilleven. (met certificaat) kopen? Bied vanaf 75!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Bloemstilleven. (met certificaat)
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!
Rene Marie Dujardin (1913) Belgisch Marine (3 x)
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Emiel Verlinde - Koppen kopen? Bied vanaf 58!
Emiel Verlinde (1917-1992) Belgisch Koppen
Techniek Gouache
Afmetingen 52.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Frits van den Berghe - Retrospectieve kopen? Bied vanaf 40!
Frits van den Berghe (1883-1939) Belgisch Retrospectieve
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 40
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 845
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Panamarenko - Le siecle de Kafka kopen? Bied vanaf 1745!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Le siecle de Kafka
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.745
Emiel Verlinde - Spookachtig kopen? Bied vanaf 60!
Emiel Verlinde (1917-1992) Belgisch Spookachtig
Techniek Gouache
Afmetingen 50.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Luc Tuymans - ex Libris kopen? Bied vanaf 349!
Luc Tuymans (1958) Belgisch ex Libris
Techniek Litho
Afmetingen 12 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 349
Olivier Ameye - Hundred of Lines kopen? Bied vanaf 12995!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of Lines
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 12.995
Panamarenko - Hawai kopen? Bied vanaf 675!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Hawai
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 675
Georges Jules Henri Carrey - Composition abstrait - 1953 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Georges Jules Henri Carrey (1902-1953) Belgisch Composition abstrait - 1953 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 60
Val-Saint-Lambert - Grote schaal om allerlei spullen in op te bergen, als middelpunt op tafel. kopen? Bied vanaf 60!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Grote schaal om allerlei spullen in op te bergen, als middelpunt op tafel.
Afmetingen 6 x 22 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 2500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Henri Kerels - Composition abstrait - 1953 - Originele ets met aquatint gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Henri Kerels (1896-1956) Belgisch Composition abstrait - 1953 - Originele ets met aquatint gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 34.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
René Van de Sande - Brussel Stadhuis. XV eeuw kopen? Bied vanaf 35!
René Van de Sande (1889-1946) Belgisch Brussel Stadhuis. XV eeuw
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Martin R. Baeyens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zonder titel
Afmetingen 55 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Willy Daro - Deckenlampe Messing vergoldet mit Blumenmuster für Massive 1970er Jahre kopen? Bied vanaf 300!
Willy Daro (1918-1997) Belgisch Plafondlamp van verguld messing met bloemenmotief voor massief houten plafonds, jaren 70.
Afmetingen 32 x 57 cm (h x b)
Gewicht 4500 g
€ 300
Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst)
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Francis Vannerum - Zeefdruk, Abstracte, Fantasie voorsteling. kopen? Bied vanaf 80!
Francis Vannerum (1944) Belgisch Zeefdruk, Abstracte, Fantasie voorsteling.
Afmetingen 60.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Piet Bekaert - "Gentse Konstruktieve Kunst" kopen? Bied vanaf 300!
Piet Bekaert (1939-2000) Belgisch "Gentse Konstruktieve Kunst"
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Willy Daro - Wandlampe Messing vergoldet Blumenform für Massive 1970er Jahre kopen? Bied vanaf 120!
Willy Daro (1918-1997) Belgisch Wandlamp, messing, verguld, bloemvorm, voor massief hout, jaren 70
Afmetingen 14 x 37 cm (h x b)
Gewicht 1300 g
€ 120
Herr Seele - 1 Offset Print - Zie je wel Henk, ... de fout zat in het moederbord? kopen? Bied vanaf 90!
Herr Seele (1959) Belgisch 1 Offset Print - Zie je wel Henk, ... de fout zat in het moederbord?
Techniek Offset
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!
Hilaire Bals (1940) Belgisch Winterlandschap met kippen
Afmetingen 28.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 295