Panamarenko - Luchtballon vaarder XL handgesigneerde editie kopen? Bied vanaf 1475!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Luchtballon vaarder XL handgesigneerde editie
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.475
Direct kopen
Panamarenko - Knikkebeen kopen? Bied vanaf 935!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Knikkebeen
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 935
Direct kopen
Wesley Meuris - Gallery of Museum Rooms - museum to scale 1/7 kopen? Bied vanaf 85!
Wesley Meuris (1977) Belgisch Gallery of Museum Rooms - museum to scale 1/7
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Felicien Rops - drie boeken + kunstkaart kopen? Bied vanaf 35!
Felicien Rops (1833-1898) Belgisch drie boeken + kunstkaart
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Gerard Gaudaen - 12 houtsnedes in boek: Uit 4 het Scheldeland - 1982 kopen? Bied vanaf 145!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch 12 houtsnedes in boek: Uit 4 het Scheldeland - 1982
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Paul Joostens - "Les Mollusques" 1925 Litho's kopen? Bied vanaf 150!
Paul Joostens (1889-1960) Belgisch "Les Mollusques" 1925 Litho's
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Benjamin Van Oost - Black kopen? Bied vanaf 595!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Black
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Panamarenko - Atom and Manpower kopen? Bied vanaf 475!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Atom and Manpower
Techniek Offset
Afmetingen 105 x 66 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Roger Raveel - Op de Leie kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Op de Leie
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Joseph De Coene - Winter kopen? Bied vanaf 95!
Joseph De Coene (1875-1950) Belgisch Winter
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Luc Tuymans - Premonition - tekeningen - Kunstmuseum Bern kopen? Bied vanaf 75!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Premonition - tekeningen - Kunstmuseum Bern
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Walter Leblanc - Torsions - Litho - Gesigneerd - 73x55 cm - 1978 kopen? Bied vanaf 190!
Walter Leblanc (1932-1986) Belgisch Torsions - Litho - Gesigneerd - 73x55 cm - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Emiel Decraene - Naert kopen? Bied vanaf 100!
Emiel Decraene (1908-2000) Belgisch Naert
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Michel Seuphor - Onze essais de voix pour un chant du soir - complete map met 11 etsen kopen? Bied vanaf 590!
Michel Seuphor (1901-1999) Belgisch Frans Onze essais de voix pour un chant du soir - complete map met 11 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Christian Verhelst - Higgs 2 met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Christian Verhelst (1962) Belgisch Higgs 2 met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Jan Cobbaert - Cobra achtige kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch Cobra achtige
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50 kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50
Afmetingen 150 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Direct kopen
Luc Hoenraet - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Luc Hoenraet (1941) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Myriam Leenknecht - Schaduwen kopen? Bied vanaf 78!
Myriam Leenknecht (1942) Belgisch Schaduwen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 132 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 78
Direct kopen
Mark Verstockt - Zeefdruk - Gesigneerd - 78x56 cm - 1973 kopen? Bied vanaf 90!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 78x56 cm - 1973
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Corneille - Naakt met vogel in rood kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakt met vogel in rood
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Yvon Adam - Erotische Kunst „Klitorina am Strand“, Mischtechnik – gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Erotisch kunstwerk "Clitoline op het strand" Gemengde technieken - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Yvon Adam - Erotisches Kunstwerk „Liebling, lass dich nicht ablenken“ Mischtechnik – gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Erotisch kunstwerk "Lieverd, laat je niet afleiden" Gemengde technieken - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rene Magritte - (naar), Le bouquet tout fait, Lithografie, 77,5x57,5 cm kopen? Bied vanaf 550!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar), Le bouquet tout fait, Lithografie, 77,5x57,5 cm
Techniek Litho
Afmetingen 77.5 x 57.5 cm (h x b)
€ 550
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Mark Verstockt - Geometrisch abstract, zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 85!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch Geometrisch abstract, zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Benjamin Van Oost - blackyellow kopen? Bied vanaf 375!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch blackyellow
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Roger Wittevrongel - ongekend kopen? Bied vanaf 345!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Jac Boonen - Jac Boonen kopen? Bied vanaf 20!
Jac Boonen (1911) Belgisch Jac Boonen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Luc Tuymans - Ex Libris-Illusion and Reality kopen? Bied vanaf 360!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Ex Libris-Illusion and Reality
Techniek Offset
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 360
Direct kopen
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Godfried Vervisch - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 3500!
Godfried Vervisch (1930-2014) Belgisch Staand Naakt
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.500
Direct kopen
Corneille - ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot. kopen? Bied vanaf 695!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot.
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Jean Dewasne - Abstracte compositie - sjabloon in gouachekleuren - 1952 kopen? Bied vanaf 70!
Jean Dewasne (1921-1999) Belgisch Abstracte compositie - sjabloon in gouachekleuren - 1952
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Untitled 1984 kopen? Bied vanaf 2000!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Untitled 1984
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Pol Mara - Gesigneerde lithografie - Oplage EA kopen? Bied vanaf 50!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde lithografie - Oplage EA
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Viviane Klagsbrun - GT4, zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Viviane Klagsbrun (1956) Belgisch GT4, zeefdruk
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Gust Van Steenwegen - Bloemstilleven, 1968 kopen? Bied vanaf 225!
Gust Van Steenwegen (1905-1986) Belgisch Bloemstilleven, 1968
Afmetingen 82.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Panamarenko - BING II kopen? Bied vanaf 200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch BING II
Techniek Offset
Afmetingen 25 x 37.5 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Pjeroo Roobjee - Pollak slips out kopen? Bied vanaf 30!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Pollak slips out
Afmetingen 62 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 2 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979. kopen? Bied vanaf 365!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979.
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 365
Direct kopen
Louis Henno - Verstild portret van een dame, kopen? Bied vanaf 175!
Louis Henno (1903-1990) Belgisch Verstild portret van een dame,
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen