Corneille - 6 onderzetters kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 onderzetters
Afmetingen 1 x 9 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 720 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Luc Hoenraet - COLOFON RED/BLACK kopen? Bied vanaf 280!
Luc Hoenraet (1941) Belgisch COLOFON RED/BLACK
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Kristal object roze glas kopen? Bied vanaf 70!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Kristal object roze glas
Afmetingen 7.5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 939 g
€ 70
Direct kopen
Ann Veronica Janssens - Eclipse kopen? Bied vanaf 250!
Ann Veronica Janssens (1956) Belgisch Eclipse
Techniek Offset
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho Bain de Soleil / Zonnebaden, 1999 kopen? Bied vanaf 990!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho Bain de Soleil / Zonnebaden, 1999
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - kristal sierstuk groot model kopen? Bied vanaf 500!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch kristal sierstuk groot model
Afmetingen 42 x 38 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Henri Janlet - Hollands rivierlandschap met dorp, kerktoren en molen kopen? Bied vanaf 40!
Henri Janlet (1857-1935) Belgisch Hollands rivierlandschap met dorp, kerktoren en molen
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Panamarenko - Manpowered Fanjet Aircraft kopen? Bied vanaf 3250!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Manpowered Fanjet Aircraft
Afmetingen 102 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.250
Direct kopen
John Michaux - Zeilboten kopen? Bied vanaf 250!
John Michaux (1876-1956) Belgisch Zeilboten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
René Bekaert - Impressionistisch schilderij van een meer kopen? Bied vanaf 550!
René Bekaert (1939-2021) Belgisch Impressionistisch schilderij van een meer
Afmetingen 97 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Afmetingen 53 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Jan Bucquoy - Trump en Von der Leyen kopen? Bied vanaf 650!
Jan Bucquoy (1945) Belgisch Trump en Von der Leyen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Marijan Kolesar - staande naakte vrouw E.C. kopen? Bied vanaf 39!
Marijan Kolesar (1936-2003) Belgisch staande naakte vrouw E.C.
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Ronald Ergo - Salomé kopen? Bied vanaf 39!
Ronald Ergo (1936) Belgisch Salomé
Techniek Ets
Afmetingen 27.1 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Hubert De Vries - clown kopen? Bied vanaf 59!
Hubert De Vries (1899-1979) Belgisch clown
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Roger Van Akelijen - De wandeling Artist Proof kopen? Bied vanaf 60!
Roger Van Akelijen (1948) Belgisch De wandeling Artist Proof
Techniek Ets
Afmetingen 53.5 x 39.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Julien Van Vlasselaer - moeder en kind kopen? Bied vanaf 59!
Julien Van Vlasselaer (1907-1982) Belgisch moeder en kind
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Katrien Caymax - de kleine uil kopen? Bied vanaf 110!
Katrien Caymax (1951-2016) Belgisch de kleine uil
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 14.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Max Selen - heidense godin kopen? Bied vanaf 79!
Max Selen (1932) Belgisch heidense godin
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Narcisse Tordoir - Z.T. 1992 - oplage 80 - fraai en zuurvrij ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Narcisse Tordoir (1954) Belgisch Z.T. 1992 - oplage 80 - fraai en zuurvrij ingelijst
Afmetingen 61 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Edgard Tytgat - La fortune de la Roulotte kopen? Bied vanaf 100!
Edgard Tytgat (1879-1957) Belgisch La fortune de la Roulotte
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian kopen? Bied vanaf 110!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Corneille - "Été Incendiaire" - Zeldzame Antieke Litho uit 1965 kopen? Bied vanaf 599!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Été Incendiaire" - Zeldzame Antieke Litho uit 1965
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Roger Wittevrongel - een vod kopen? Bied vanaf 125!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch een vod
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Henri De Cocker - naakte dames kopen? Bied vanaf 150!
Henri De Cocker (1908-1978) Belgisch naakte dames
Afmetingen 54.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Maurice Wyckaert - Wyckaert kopen? Bied vanaf 1000!
Maurice Wyckaert (1923-1996) Belgisch Wyckaert
Afmetingen 90 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Hubert Minnebo - Map met vier etsen en twee foto's kopen? Bied vanaf 100!
Hubert Minnebo (1940) Belgisch Map met vier etsen en twee foto's
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Walter Goossens - Gesigneerde litho - 1978 - 105/150 kopen? Bied vanaf 85!
Walter Goossens (1943) Belgisch Gesigneerde litho - 1978 - 105/150
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Dirk Baksteen - Kempische hoeve kopen? Bied vanaf 35!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Kempische hoeve
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Armand Rassenfosse - Danseuses aux fleurs kopen? Bied vanaf 130!
Armand Rassenfosse (1862-1934) Belgisch Danseuses aux fleurs
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 40.5 cm (h x b)
€ 130
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Marcel Notebaert - 3 Lithografieen kopen? Bied vanaf 60!
Marcel Notebaert (1924-1986) Belgisch 3 Lithografieen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jac Boonen - 'VI' Honger kopen? Bied vanaf 40!
Jac Boonen (1911) Belgisch 'VI' Honger
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ernest Godfrinon - Elixir de Kempenaar kopen? Bied vanaf 70!
Ernest Godfrinon (1878-1927) Belgisch Elixir de Kempenaar
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 50 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Jac Boonen - 'V' Vlucht kopen? Bied vanaf 40!
Jac Boonen (1911) Belgisch 'V' Vlucht
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jac Boonen - VIII Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Jac Boonen (1911) Belgisch VIII Landschap
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Jul Vuylsteke - Drie bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jul Vuylsteke (1947) Belgisch Drie bomen
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gabriel De Pauw - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 30!
Gabriel De Pauw (1924-2000) Belgisch Moeder en kind
Afmetingen 55 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Corneille - De gele kat, 2002 kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat, 2002
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Prins Karel Van Vlaanderen - Weide in Limburg kopen? Bied vanaf 100!
Prins Karel Van Vlaanderen (1903-1983) Belgisch Weide in Limburg
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Corneille - Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 49 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Corneille - Ingelijste Love Birds zeefdruk op canvas - Cobra EA 1/13 kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste Love Birds zeefdruk op canvas - Cobra EA 1/13
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Alfred Hazledine - Het oude huisje kopen? Bied vanaf 290!
Alfred Hazledine (1874-1957) Belgisch Brits Het oude huisje
Afmetingen 88 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 290
Direct kopen