Corneille - Eve, la pomme et le serpent

Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15/30
Corneille - lithografie - Eve, la pomme et le serpent" - 1998
Lid van de cobra beweging (1948) en bekend om spontane, expressieve en kleurrijke kunst.
Het paradijs - religieus thema
EA (Epreuve d'Artiste) 15/30 - gesigneerd
Professioneel ingelijst
60x80cm
Prachtig exemplaar nieuw professioneel ingelijst (zie foto’s)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 20,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 45,00