Corneille (1922-2010)
  5. Designer
  6. >
  7. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Aangeboden items
239
Verkochte items
6044
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Belgisch Belgisch
Links
Favoriet
Corneille - Unieke serie van 6 stuks Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unieke serie van 6 stuks Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst)
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Corneille - Champagne fluitje (9) - Flute - Glas kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Champagne fluitje (9) - Flute - Glas
Afmetingen 19 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 110 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 150
Corneille - Grote litho Verliefde tijgers, 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Verliefde tijgers, 1996
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Corneille - Lithografie Un rêve vert (Een groene droom) 1975 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie Un rêve vert (Een groene droom) 1975
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie: de muzikale vogel, 1992 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie: de muzikale vogel, 1992
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Corneille - Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas kopen? Bied vanaf 425!
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Corneille - Oiseau, Femme Et Serpent kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel, vrouw en slang
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Corneille - ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1975
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - 12 mooi ingelijste Corneille prentjes kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 12 mooi ingelijste Corneille prentjes
Techniek Offset
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Corneille - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Corneille - Zilveren broche met doosje kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met doosje
Techniek Zilver
Afmetingen 2.5 x 3.8 x 0.5 cm (h x b x d)
€ 65
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 39
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989
Afmetingen 109 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299

Kunst kopen van Corneille

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?