Corneille (1922-2010)
  5. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Opleiding

Corneille volgde cursussen aan de Amsterdamse Academie maar was vooral autodidact.

Biografie

Guillaume Cornelis Beverloo, bekend als Corneille is geboren als kind van Nederlandse ouders in Luik. Hij was een van de oprichters en tevens een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Corneille was enorm productief tijdens zijn carriere, met als gevolg een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf omstreeks 1960 werkt hij figuratief. Bekende motieven zijn vogels, vrouwen, en bloemen.

Exposities en prijzen

Vele bedrijfs, particuliere en museale collecties hebben werk van Corneille in bezit. Daarnaast is zijn oeuvre ook vertegenwoordigd in verschillende musea, waaronder het Cobra Museum te Amstelveen.

Corneille was een belangrijk en toonaangevend kunstenaar waarvan werk in meer dan 1000 exposities en tentoonstellingen in binnen en buitenland hing, en waarvan tientallen persoonlijke exposities waren.

Aangeboden items
136
Verkochte items
4121
Nationaliteit
Nederlands Belgisch
Links
Favoriet
FA. (967 x Favoriet)
136 aangeboden items van deze kunstenaar
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 575!
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen89 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 425!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, L'Oiseau á la langue jaune - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen89 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt met vogel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen114 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen131 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, La belle Écuyère - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, La belle Écuyère - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen112 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Unique (handgesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Unique (handgesigneerd!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1996
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeer grote vintage affiche, In De Looier expositie 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Zeer grote vintage affiche, In De Looier expositie 1988

Affiches

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1988
TechniekOffset
Afmetingen170 cm x 120 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 2500!

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2002
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 48.8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3282 g
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie) kopen? Bied vanaf 260!
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1993
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Paysage Rocheux I kopen? Bied vanaf 1850!
Corneille - Paysage Rocheux I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1957
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Corneille - litho ‘Femme pour sofa’ - 1975 - oplage 100 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - litho ‘Femme pour sofa’ - 1975 - oplage 100

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen23 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kleurenlitho - 'La Chatte' - 1987 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - kleurenlitho - 'La Chatte' - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Le chat adore jouer' - 1986 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Le chat adore jouer' - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
Afmetingen46 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 'Jardin Errant' 1963 (Complete portfolio met 8 litho's) kopen? Bied vanaf 2950!
Corneille - 'Jardin Errant' 1963 (Complete portfolio met 8 litho's)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste litho - zonder titel - 1962 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - ingelijste litho - zonder titel - 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Carnaval des oiseaux kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Carnaval des oiseaux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVisser1969

Jaartal2002
Afmetingen63 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeeland kopen? Bied vanaf 365!
Corneille - Zeeland

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - sans titre ( kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - sans titre (

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Zeefdruk Memoire de Bali (93) kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - Zeefdruk Memoire de Bali (93)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDonD

Jaartal1993
Afmetingen53 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - kleurenlitho - 'Nu dans un miroir' - 1987 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - kleurenlitho - 'Nu dans un miroir' - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 580!
Corneille - Les Femmes de la Bible

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordanadana

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Mi-poisson, mi-insecte' - 1986 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Mi-poisson, mi-insecte' - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Deux fois un chien' - 1975 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Deux fois un chien' - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1975
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - sans titre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ollintonatiuh portfolio met 1 originele litho kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Ollintonatiuh portfolio met 1 originele litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen71.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Alliance Gastronomique Néerlandaise (Portfolio) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Alliance Gastronomique Néerlandaise (Portfolio)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1992
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho van Corneille: 'Aurora' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 445!
Corneille - Litho van Corneille: 'Aurora' - nieuw ingelijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordanadana

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kleurijke zeefdruk uit 1993 kopen? Bied vanaf 140!
Corneille - kleurijke zeefdruk uit 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsipz

Jaartal1993
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: 'Enchantment du printemps' (1977) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!
Corneille - Litho: 'Enchantment du printemps' (1977) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Corneille

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?