5. Corneille

Corneille (1922-2010)

140 aangeboden items / 3626 verkochte items

FA. (809 x Favoriet)

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Schilder, beeldhouwer, graficus

Opleiding: Corneille volgde cursussen aan de Amsterdamse Academie maar was vooral autodidact.

Corneille was een van de oprichters en een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Hij was een zeer productieve kunstenaar en heeft een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek gemaakt. Aanvankelijk sterk onder invloed van Picasso, maar later met de voor Corneille zeer bekende stijlkenmerken van de Cobra. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf 1960 ongeveer werkt hij figuratief met de bekende vogels, vrouwen, en bloemen als onderwerp.

Behoort tot de volgende stromingen/groepen: CoBrA

Exposities en prijzen:

Werk van Corneille bevindt zich in vele bedrijfs, particuliere en museale collecties, waarbij natuurlijk ook het Cobra Museum in Amstelveen en de rijkscollectie.

Corneille was een belangrijk en toonaangevend kunstenaar waarvan werk in meer dan 1000 exposities en tentoonstellingen in binnen en buitenland hing, en waarvan tientallen persoonlijke exposities waren.

Nederlands Belgisch

139 aangeboden items van deze kunstenaar
Corneille - Prachtige litho uit 2002 HC kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - Prachtige litho uit 2002 HC

Geplaatst doorhans44

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen95 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - prachtige litho uit 1981 !! kopen? Bied vanaf 300!

Corneille - prachtige litho uit 1981 !!

Geplaatst doorhans44

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk: Overture Sur L'ete - 1981 kopen? Bied vanaf 250!

Corneille - Zeefdruk: Overture Sur L'ete - 1981

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 580!

Corneille - Les Femmes de la Bible

Geplaatst doordanadana

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 680!

Geplaatst doordanadana

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen53 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doordanadana

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Chat Exotique metal sculpture kopen? Bied vanaf 549!

Corneille - Chat Exotique metal sculpture

Beeld / Object

Geplaatst doordana_de

VerzendingInternationaal

Jaartal2004
TechniekIJzer
Afmetingen56 cm x 73 cm x 0.3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 750!

Corneille - Zuidzee

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen38.1 cm x 47.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Mineralogisch landschap kopen? Bied vanaf 350!

Corneille - Mineralogisch landschap

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 28.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Falstaff, schitterend gelijst en met dubbele passepartout kopen? Bied vanaf 299!

Corneille - Falstaff, schitterend gelijst en met dubbele passepartout

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout) kopen? Bied vanaf 299!

Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout)

Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 5X CORNEILLE IN EEN KOOP kopen? Bied vanaf 119!

Corneille - 5X CORNEILLE IN EEN KOOP

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doornelleke1958

Jaartal2001
TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Corneille - Oiseau sur tete [ nieuw ingelijst] kopen? Bied vanaf 425!

Corneille - Oiseau sur tete [ nieuw ingelijst]

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
Afmetingen102 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - alliance kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - alliance

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1992
Afmetingen101 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Oiseau sur tete kopen? Bied vanaf 225!

Corneille - Oiseau sur tete

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
Afmetingen76 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987 kopen? Bied vanaf 265!

Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen49 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Aicha [ZEER UNIEK} kopen? Bied vanaf 1750!

Corneille - Aicha [ZEER UNIEK}

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Soleil d´aube [ZELDZAAM] kopen? Bied vanaf 495!

Corneille - Soleil d´aube [ZELDZAAM]

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1969
Afmetingen76 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - grote schaal, 6 bordjes en 4 koffiekoppen met illustraties kopen? Bied vanaf 50!

Corneille - grote schaal, 6 bordjes en 4 koffiekoppen met illustraties

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Corneille - birds kopen? Bied vanaf 100!

Corneille - birds

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1995
Afmetingen16 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 2 femmes kopen? Bied vanaf 100!

Corneille - 2 femmes

Jaartal1997
Afmetingen20 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le jardin des delices kopen? Bied vanaf 940!

Corneille - Le jardin des delices

Geplaatst doorElsalvador

Jaartal1991
Afmetingen145 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, Titel, Nu a la Rose . nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 325!

Corneille - Litho, Titel, Nu a la Rose . nieuw ingelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967 kopen? Bied vanaf 285!

Corneille - Litho: Femme de Nuit et D'Aube - 1967

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!

Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
TechniekAquagravure
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam kopen? Bied vanaf 80!

Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!

Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst

Geplaatst doorARTillery

Jaartal1993
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Mémoire de Cuba V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 111!

Corneille - Zeefdruk, Mémoire de Cuba V - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
Afmetingen82.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le temps d’ un ete kopen? Bied vanaf 450!

Corneille - Le temps d’ un ete

Geplaatst doorNiv001

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Inkttekening ingelijst- 1955 kopen? Bied vanaf 1250!

Corneille - Inkttekening ingelijst- 1955

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1955
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen39.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Abstracte compositie met vrouw en kat kopen? Bied vanaf 225!

Corneille - Abstracte compositie met vrouw en kat

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Dieren in landschap kopen? Bied vanaf 225!

Corneille - Dieren in landschap

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Abstracte compositie met vrouw, vis en kat kopen? Bied vanaf 225!

Corneille - Abstracte compositie met vrouw, vis en kat

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho uit Six Reves peints, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 355!

Corneille - Litho uit Six Reves peints, mooi gelijst

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk Femme et Oiseau kopen? Bied vanaf 325!

Corneille - Zeefdruk Femme et Oiseau

Geplaatst doorJulesVerneArt

Jaartal1998
Afmetingen87 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Olympia" uit 1993 kopen? Bied vanaf 245!

Corneille - "Olympia" uit 1993

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurrijke zeefdruk " Iza II " uit 2001 kopen? Bied vanaf 245!

Corneille - Kleurrijke zeefdruk " Iza II " uit 2001

Geplaatst doorAxel

Jaartal2001
Afmetingen84 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Laatste keer: Fenomenaal ingelijst portret uit 1997 - "Liesje" (zeer groot) kopen? Bied vanaf 325!

Corneille - Laatste keer: Fenomenaal ingelijst portret uit 1997 - "Liesje" (zeer groot)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1997
Afmetingen105 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Lieu Ruspestre / Rotsachtige plaats - 1968 - Herinneringen aan Tassili kopen? Bied vanaf 450!

Corneille - Lieu Ruspestre / Rotsachtige plaats - 1968 - Herinneringen aan Tassili

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1968
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeldzame oude litho uit 1958 - Lyrische abstractie kopen? Bied vanaf 300!

Corneille - Zeldzame oude litho uit 1958 - Lyrische abstractie

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen14 cm x 22.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 'Vogel', mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 275!

Corneille - 'Vogel', mooi gelijst!

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 195!

Corneille - Litho - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 295!

Corneille - Litho - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk: Aida, Hommage a verdi - 1986 kopen? Bied vanaf 399!

Corneille - Zeefdruk: Aida, Hommage a verdi - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen89.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doordanadana

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst