Corneille - De maan, gouache op papier, 1969

Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 2000!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1969
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17.5 x 6.5 cm (h x b)
Incl. lijst 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gouache op papier geleverd met echtheidscertificaat van de Fondation Corneille. Lijst klaar om opgehangen te worden. Stempel van het Atelier Corneille op de achterzijde.

Prachtig origineel werk dat doet denken aan de serie "Spectacle of Nature" van de schilder uit 1962.

Cobra tentoonstelling die de grootste Amerikaanse collectie van Cornelius presenteert in Miami in het voorjaar en de zomer van 2023.
Uitgifte van een Cobra / Cornelius postzegel door Bpost in 2023.
Juwelen van Corneille te zien in de Boghossian Foundation tot 14 mei 2023 (Ornamentum, collectie Diane Venet).
De Corneille-retrospectieve die op 15 januari afliep in het Cobra Museum in Amstelveen.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00