5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Er worden 246 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 575!
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen89 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!) kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekOverig
Afmetingen1.40 cm x 8 cm (h x b)
Jan Snoeck - Golf 3 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal2000
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Golf 2 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 2

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 425!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, L'Oiseau á la langue jaune - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen89 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt met vogel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen114 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw) kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw)

Varia

Jaartal1987
Afmetingen140 cm x 8 cm (h x b)
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1998
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure Tardive

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Litho: Asmara - 1957

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 375!
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1981
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen131 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, La belle Écuyère - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, La belle Écuyère - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen112 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri - CHRISTINA

Fotografie

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1983
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Zeefdruk, Unique (handgesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Unique (handgesigneerd!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 399!
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Ecluse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Franz - Olieverf op doek, Ecluse - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Verticale structuur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Franz - Olieverf op doek, Verticale structuur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1996
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970 kopen? Bied vanaf 165!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen66 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 395!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1984
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300 kopen? Bied vanaf 275!
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeer grote vintage affiche, In De Looier expositie 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Zeer grote vintage affiche, In De Looier expositie 1988

Affiches

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1988
TechniekOffset
Afmetingen170 cm x 120 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Offset, Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Shinkichi Tajiri - Offset, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen35.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - Half ronde vaas kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Half ronde vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen20 cm x 17.5 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jan Snoeck - driedelig object kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - driedelig object

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen22 cm x 18 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Corneille - litho 1999 kopen? Bied vanaf 120!
Corneille - litho 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorthelau

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 300!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDabra_art

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 2500!

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2002
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 48.8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3282 g
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie) kopen? Bied vanaf 260!
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1993
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst