5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!)
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973) kopen? Bied vanaf 230!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Afmetingen 38 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Corneille - Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Corneille - Litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Rose Tropique - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!)
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Constant - Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Constant (1920-2005) Nederlands Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - 240800 - CoBra Cat 2003 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 240800 - CoBra Cat 2003
Afmetingen 21 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Shinkichi Tajiri - GESIGNEERD AFFICHE EXPOSITIE BONNEFANTENMUSEUM 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands GESIGNEERD AFFICHE EXPOSITIE BONNEFANTENMUSEUM 1991
Afmetingen 71 x 44 cm (h x b)
€ 49
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Constant - Constant: labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant: labyrismen - 1968
Techniek Litho
€ 299
Kees van Bohemen - Twee ongesigneerde proefdrukken kopen? Bied vanaf 89!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Twee ongesigneerde proefdrukken
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 89
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Corneille - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakte dame
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.300
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - zeefdruk: Mémoire de Bali 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Mémoire de Bali 2 - 1993
Afmetingen 32.5 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - zeefdruk:La Femme et L’oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk:La Femme et L’oiseau - 1993
Afmetingen 32.5 x 39.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: La vie verte - 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La vie verte - 2003
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Corneille - Sterrenbeelden - ingelijst - 1989 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 289!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sterrenbeelden - ingelijst - 1989 - 250 ex.
Afmetingen 112 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 289
Corneille - Litho - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: 'L'oiseau rose exulte'(1968) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'L'oiseau rose exulte'(1968)
Techniek Litho
Afmetingen 92 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350