5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
TechniekLitho
Afmetingen92 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 395
1 bieding
Kees van Bohemen - Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot)
Afmetingen84 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen77 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or - 24 karaat aangebracht op de bal kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or - 24 karaat aangebracht op de bal
Afmetingen44 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - Servies kopen? Bied vanaf 40!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Servies
TechniekKeramiek
Afmetingen8 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Corneille - litho: La vie verte - 2003 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La vie verte - 2003
TechniekLitho
Afmetingen32 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Afmetingen40.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Afmetingen43 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Afmetingen38 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Au coeur de l'été kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'été
TechniekLitho
Afmetingen31.6 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Afmetingen39 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Ingelijste litho:La grande fleur - 1974 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho:La grande fleur - 1974
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 399
1 bieding
Corneille - Ingelijste litho:Oiseau fleur du ciel - 1972 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho:Oiseau fleur du ciel - 1972
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 399
1 bieding
Constant - Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen74 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250
Theo Wolvecamp - Kleuren litho: Personage - 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren litho: Personage - 1988
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Een mooie lijst kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Een mooie lijst
TechniekLitho
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Kees van Bohemen - Litho: nachtfeest - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: nachtfeest - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: la Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: la Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Ollintonatiuh - 1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - litho: Mounira a la fleur - 1993 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Mounira a la fleur - 1993
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Corneille - Ingelijste litho - nude in a landscape - 1985 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - nude in a landscape - 1985
TechniekLitho
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - litho: "l'Oiseau, le chat et la tete rose" - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: "l'Oiseau, le chat et la tete rose" - 1999
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Scènes Champêtre - 1998
TechniekLitho
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990
TechniekLitho
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250