Corneille - EK voetbal 2000

Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Abstract
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer fraaie kleurrijke in nieuwstaat verkerende zeefdruk van Corneille uiteindelijk 2000 voetbal euro 2000.
Item is nog nooit ingelijst geweest.
Oplage nummer 136/150.
Gedrukt ook rives papier.
Uiteraard handgesigneerd door Corneille.
Wordt gratis verzonden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boornbergum, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd € 24,00