lowracer
  5. lowracer

lowracer

Lid sinds 2019 / eindhoven, Nederland

10 aangeboden items / 463 verkochte items

Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen23 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Peter Klashorst - Geen titel kopen? Bied vanaf 85!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Geen titel
TechniekAcryl
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 85
Peter Klashorst - Amazing Spiderman kopen? Bied vanaf 85!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Amazing Spiderman
TechniekAcryl
Afmetingen115 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Cremer - Hollandse boerinnen kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse boerinnen
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 795
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 795
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
€ 795