Corneille (1922-2010)
EK voetbal 2000
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 43.5 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2019 / Boornbergum, Nederland
2 aangeboden items / 551 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 84 x 115 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |