Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Benjamin Van Oost - blue bleu kopen? Bied vanaf 445!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch blue bleu
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Direct kopen
Louis-Jacques Camerlinckx - bloemen kopen? Bied vanaf 60!
Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989) Belgisch bloemen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Louis-Jacques Camerlinckx - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989) Belgisch Bloemen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Louis-Jacques Camerlinckx - Nonkel kopen? Bied vanaf 50!
Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989) Belgisch Nonkel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Joop Joosten - stilleven met vaas en sinasappels kopen? Bied vanaf 200!
Joop Joosten (1898-1980) Nederlands Belgisch stilleven met vaas en sinasappels
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Richard Lee Barton - Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen' kopen? Bied vanaf 370!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen'
Afmetingen 76.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Paul Delvaux - Cavallino Venezia kopen? Bied vanaf 395!
Paul Delvaux (1897-1994) Belgisch Cavallino Venezia
Techniek Hardcover
Afmetingen 15.5 x 10.5 cm (h x b)
€ 395
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Roger Raveel - Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Felix Sauter - boomgaard met bloeiende appelboom centraal kopen? Bied vanaf 400!
Felix Sauter (1881-1963) Belgisch boomgaard met bloeiende appelboom centraal
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009) kopen? Bied vanaf 335!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009)
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Roland Massa - Grote monochrome Litho "de donkerte van de mens" oplage 40 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 33!
Roland Massa (1943) Belgisch Grote monochrome Litho "de donkerte van de mens" oplage 40 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Direct kopen
Nick Ervinck - Collage SUMNIM kopen? Bied vanaf 320!
Nick Ervinck (1981) Belgisch Collage SUMNIM
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 320
Direct kopen
frans keelhoff - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 100!
frans keelhoff (1820-1891) Belgisch landschap met koeien
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
George Minne - gesigneerde foto kopen? Bied vanaf 65!
George Minne (1866-1941) Belgisch gesigneerde foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 16.5 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
julien Van de Veegaete - Violist kopen? Bied vanaf 60!
julien Van de Veegaete (1886-1960) Belgisch Violist
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
julien Van de Veegaete - Accordeonist kopen? Bied vanaf 90!
julien Van de Veegaete (1886-1960) Belgisch Accordeonist
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 56 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Roger Raveel - Voetbalveld kopen? Bied vanaf 1245!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Voetbalveld
Afmetingen 70 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.245
Direct kopen
Patrick Conrad - No title kopen? Bied vanaf 200!
Patrick Conrad (1945) Belgisch No title
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Kamagurka - 'Is daar iemand?' kopen? Bied vanaf 300!
Kamagurka (1956) Belgisch 'Is daar iemand?'
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Guy Vandenbranden - lettre de cachet kopen? Bied vanaf 575!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch lettre de cachet
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Roger Raveel - Een drang naar volmaaktheid kopen? Bied vanaf 1250!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een drang naar volmaaktheid
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Emiel Lammers - Begijnhof Lier kopen? Bied vanaf 120!
Emiel Lammers (1914-1990) Belgisch Begijnhof Lier
Afmetingen 95 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Edmond De Maertelaere - Danseres - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 380!
Edmond De Maertelaere (1876-1938) Belgisch Danseres - gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 82 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Corneille - Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994
Afmetingen 99.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978
Afmetingen 94 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 700!
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001
Afmetingen 99.5 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998
Afmetingen 107 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001
Afmetingen 75.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Gilbert Declercq - Minnewater ( Brugge ) kopen? Bied vanaf 100!
Gilbert Declercq (1946) Belgisch Minnewater ( Brugge )
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Faience de Thulin - Art Deco aardewerken Snavelkan en Torhoutse Vaas met 3 handvatten. kopen? Bied vanaf 25!
Faience de Thulin Belgisch Art Deco aardewerken Snavelkan en Torhoutse Vaas met 3 handvatten.
Afmetingen 17 x 19 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Victor Wagemaekers - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!
Victor Wagemaekers (1876-1953) Belgisch Stilleven
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Panamarenko - Pepto Bismo kopen? Bied vanaf 1750!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Pepto Bismo
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Direct kopen
Herman Verbaere - Water met schip en dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Herman Verbaere (1905-1993) Belgisch Water met schip en dorpsgezicht
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Pol Dom - portret van een man kopen? Bied vanaf 30!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands portret van een man
Techniek Houtskool
Afmetingen 57 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Lilian Adcock - uniek werk! kopen? Bied vanaf 760!
Lilian Adcock (1944) Belgisch uniek werk!
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 760
Direct kopen