Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La reine du monde, litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Corneille - Parole de chair - map met 3 gesigneerde litho’s en tekstbladen kopen? Bied vanaf 599!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Parole de chair - map met 3 gesigneerde litho’s en tekstbladen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Corneille - Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Reinhoud D'Haese - "Ouderschap" | kleurenets kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch "Ouderschap" | kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Reinhoud D'Haese - "Olifantig" - kleurenets kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch "Olifantig" - kleurenets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Corneille - Terragravure: 'Witte vogel' (2000) kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Terragravure: 'Witte vogel' (2000)
Techniek Terragravure
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 1974 - Nieuw ingelijst.
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Corneille - Ouverture sur l’ete - 1981 - ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ouverture sur l’ete - 1981 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 795!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Direct kopen
Corneille - Mon ange en Italie, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mon ange en Italie, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Pol Bury - Abstracte compositie, originele litho (dubbelpagina) kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans Abstracte compositie, originele litho (dubbelpagina)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Banlieue, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Banlieue, litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Robert Detheux - Wunderschöne abstrakte Komposition eines Gesichts - Oktober 1961 kopen? Bied vanaf 120!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch Prachtige abstracte compositie van een gezicht - oktober 1961
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
André Gailliaerde - 12 werken - olieverf op karton kopen? Bied vanaf 375!
André Gailliaerde (1913-2012) Belgisch 12 werken - olieverf op karton
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 15 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Eugene de Heem - Notre-Dame d’Anvers kopen? Bied vanaf 250!
Eugene de Heem (1879-1962) Belgisch Notre-Dame d’Anvers
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - "Vers le soleil" (1994) - INGELIJST kan meteen opgehangen worden kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Vers le soleil" (1994) - INGELIJST kan meteen opgehangen worden
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Corneille - Vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en vrouw
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Nand De Pondt - BRAUBACH kopen? Bied vanaf 45!
Nand De Pondt (1919-2003) Belgisch BRAUBACH
Techniek Aquarel
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Gideon Kiefer - The soporific-performance kopen? Bied vanaf 650!
Gideon Kiefer (1970) Belgisch The soporific-performance
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Schaakbord kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schaakbord
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder, 1976 kopen? Bied vanaf 995!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder, 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Roger Raveel - Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie kopen? Bied vanaf 595!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Paul Permeke - zeezicht kopen? Bied vanaf 249!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels zeezicht
Afmetingen 43 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 4.5 x 3 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Nand De Pondt - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Nand De Pondt (1919-2003) Belgisch Geen titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Corneille - Aquagravure L'Oiseau blanc / De witte vogel 1997 kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Bea Van Dorpe - Bea van Dorpe kopen? Bied vanaf 1500!
Bea Van Dorpe (1944) Belgisch Bea van Dorpe
Techniek Klei
Afmetingen 135 x 50 x 70 cm (h x b x d)
Gewicht 60000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - No title kopen? Bied vanaf 350!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch No title
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Royal Boch - Freres Belgium kopen? Bied vanaf 80!
Royal Boch (1841) Belgisch Freres Belgium
Afmetingen 1 x 1 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 80
Direct kopen
May Claerhout - onbekend kopen? Bied vanaf 80!
May Claerhout (1939-2016) Belgisch onbekend
Techniek Betongips
Afmetingen 67 x 49 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Per W Kloot - Rock 'n Vinyl kopen? Bied vanaf 300!
Per W Kloot (1955) Belgisch Rock 'n Vinyl
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Roland Devolder - Portret van vrouw gekroond met bladeren en druiven kopen? Bied vanaf 65!
Roland Devolder (1938) Belgisch Portret van vrouw gekroond met bladeren en druiven
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Dufoing Suzanne - boos kopen? Bied vanaf 100!
Dufoing Suzanne (1930) Belgisch boos
Afmetingen 62 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Floris Jespers - Untitled kopen? Bied vanaf 800!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch Untitled
Techniek IJzer
Afmetingen 30 x 62 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Armand Demeulemeester - Via Crucis kopen? Bied vanaf 80!
Armand Demeulemeester (1922-2002) Belgisch Via Crucis
Techniek Offset
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Paul Delvaux - Paul Delvaux kopen? Bied vanaf 500!
Paul Delvaux (1897-1994) Belgisch Paul Delvaux
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Louis charles Van Dievort - Oude dame met een boek kopen? Bied vanaf 150!
Louis charles Van Dievort (1875-1963) Belgisch Oude dame met een boek
Afmetingen 131 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 60
Direct kopen
Walter Vaes - surrealistische voorstelling met figuren - schaarse ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Walter Vaes (1882-1958) Belgisch surrealistische voorstelling met figuren - schaarse ets - mooi ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen