Luc De Ro - Winterlandschap

Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!
Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!Luc De Ro - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Luc De Ro (1925-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Luc de Ro, een pseudoniem van Robert Berghmans, is een Belgische kunstenaar geboren in 1925 in Ruisbroek en overleden in 2005. Hij was een schilder, tekenaar en graficus. Hij was een autodidact. Hij evolueerde van portretten, figuren, landschappen in expressionistische vormgeving naar surrealisme en symboliek, waarbij vooral het vrouwelijk naakt één van de belangrijkste onderdelen van de composities werd. Herinnert soms aan Dali en Ernst. (PIRON)
Sorteermethode
Het werk vertoont geen gebreken,
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00

Luc De Ro (1925-2010)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bertvee
Lid sinds 2017
242 verkochte items
Alle items (29)
91 cm
71 cm
70 cm
50 cm