Corneille - Abstracte compositie, zeldzame ets, 1961, 60 exemplaren. kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Abstracte compositie, zeldzame ets, 1961, 60 exemplaren.
Techniek Gravure
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Corneille - Tapijt De vogelboom - Number 5/8 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De vogelboom - Number 5/8
Techniek Textiel
Afmetingen 280 x 200 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 3.000
Direct kopen
Jef Van Leemputten - Kippen en haan op een erf. kopen? Bied vanaf 410!
Jef Van Leemputten (1867-1948) Belgisch Kippen en haan op een erf.
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Rigobert Haeck - Groot origineel olie op paneel werk van Rigobert Haeck uit 1963 kopen? Bied vanaf 300!
Rigobert Haeck (1912-2005) Belgisch Groot origineel olie op paneel werk van Rigobert Haeck uit 1963
Afmetingen 123 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - De gele kat - Handgemaakt tapijt kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat - Handgemaakt tapijt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 180 x 2 cm (h x b x d)
€ 800
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Val Saint-Lambert – Vaas en Asbak (ca. 1960–1970) kopen? Bied vanaf 75!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Val Saint-Lambert – Vaas en Asbak (ca. 1960–1970)
Afmetingen 26 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 6500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 118 x 5 cm (h x b x d)
€ 900
Direct kopen
Rik Matthyssens - Bosrand kopen? Bied vanaf 375!
Rik Matthyssens (1929-2010) Belgisch Bosrand
Afmetingen 41 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Jef van Tuerenhout - De dood en de panter kopen? Bied vanaf 280!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch De dood en de panter
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Direct kopen
Louis-Jacques Camerlinckx - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989) Belgisch Bloemen
Afmetingen 58 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
John Blommaerts - Op weg naar het kamp kopen? Bied vanaf 50!
John Blommaerts (1945) Belgisch Op weg naar het kamp
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peter Paul Rubens - Rubens pinx - Reykers - aalst kopen? Bied vanaf 25!
Peter Paul Rubens (1577-1640) Belgisch Rubens pinx - Reykers - aalst
Techniek Gravure
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Tony Reniers - Mazan (Provence) kopen? Bied vanaf 95!
Tony Reniers (1923-2013) Belgisch Mazan (Provence)
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Lucien Lejeune - Eternel Renouveaux kopen? Bied vanaf 50!
Lucien Lejeune (1870-1953) Belgisch Eternel Renouveaux
Afmetingen 60 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Dirk Baksteen - Min achterbosch kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Min achterbosch
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Albert Geudens - Ets " Melaan Mechelen " kopen? Bied vanaf 55!
Albert Geudens (1869-1949) Belgisch Ets " Melaan Mechelen "
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 400
Direct kopen
Bernard De Pooter - Kerk van Mariakerke (1962) kopen? Bied vanaf 35!
Bernard De Pooter (1883-1970) Belgisch Kerk van Mariakerke (1962)
Techniek Acryl
Afmetingen 87 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
julien Van de Veegaete - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 180!
julien Van de Veegaete (1886-1960) Belgisch Portret van een dame
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 71 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Mia Deprez - Bloemenstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Mia Deprez (1942-1997) Belgisch Bloemenstilleven
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Yvan Theys - La Vie Complexe originele papiercollage 1988 kopen? Bied vanaf 500!
Yvan Theys (1936-2005) Belgisch La Vie Complexe originele papiercollage 1988
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.600
Direct kopen
Albert Servaes - Monnik van orval kopen? Bied vanaf 120!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers Monnik van orval
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Albert Goethals - Kunstmap met 8 litho’s brugge kopen? Bied vanaf 25!
Albert Goethals (1885-1973) Belgisch Kunstmap met 8 litho’s brugge
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Koen Vanmechelen - Signature kopen? Bied vanaf 400!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Signature
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 19.5 cm (h x b)
€ 400
Direct kopen
Jaak Van Wijck - een boomgaard met kippen en geit kopen? Bied vanaf 495!
Jaak Van Wijck (1870-1946) Nederlands Belgisch een boomgaard met kippen en geit
Afmetingen 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Frans Masereel - Femme sortant de l’eau kopen? Bied vanaf 750!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch Femme sortant de l’eau
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Frans Masereel - Nu debout kopen? Bied vanaf 750!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch Nu debout
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Corneille - litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Jardin Errant - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Jardin Errant - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Corneille - Kleurenlitho: Rigoletto - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Rigoletto - 1990
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - Ets Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 175!
Valerius De Saedeleer (1867-1941) Belgisch Het kleine Dorp in de sneeuw
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Roger Hebbelinck - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Alexandre Struys - Voetballer tekening kopen? Bied vanaf 25!
Alexandre Struys (1852-1941) Belgisch Voetballer tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Willy Van Sompel - Growing Suns kopen? Bied vanaf 250!
Willy Van Sompel (1946) Belgisch Growing Suns
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Juan Kiti - Kalender 2003 kopen? Bied vanaf 20!
Juan Kiti (1956) Belgisch Kalender 2003
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 49 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Christian Silvain - Kalender jaartal ???? kopen? Bied vanaf 20!
Christian Silvain (1950) Belgisch Kalender jaartal ????
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Panamarenko - Panamarenko kopen? Bied vanaf 30!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Panamarenko
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Natacha Pirnay - Diabolik kopen? Bied vanaf 40!
Natacha Pirnay (1969) Belgisch Diabolik
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Albert De Deken - twee vissersboten kopen? Bied vanaf 275!
Albert De Deken (1915-2003) Belgisch twee vissersboten
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Gerard Portielje - Chez le curé kopen? Bied vanaf 190!
Gerard Portielje (1856-1929) Belgisch Chez le curé
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Corneille - zeefdruk - Femme et oiseau - 1992. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk - Femme et oiseau - 1992.
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen