Michel Depypere - Dubrovnik

Michel Depypere - Dubrovnik kopen? Bied vanaf 1000!
Michel Depypere - Dubrovnik kopen? Bied vanaf 1000!Michel Depypere - Dubrovnik kopen? Bied vanaf 1000!Michel Depypere - Dubrovnik kopen? Bied vanaf 1000!
  • Michel Depypere (1923-1978)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1963
Techniek Acryl
Stijl Klassiek
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 68 x 87 cm (h x b)
Incl. lijst 117 x 137 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zonsondergang in Dubrovnik
Altijd in living opgehangen geweest
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harelbeke, België

Michel Depypere (1923-1978)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marianne160
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
137 cm
117 cm
87 cm
68 cm