Marianne160
  3. Ervaren verkoper
  5. Marianne160

Marianne160

Lid sinds 2026 / Harelbeke, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Henry Schouten - Ongekend kopen? Bied vanaf 1500!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Ongekend
Afmetingen 100 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Michel Depypere - Dubrovnik kopen? Bied vanaf 1000!
Michel Depypere (1923-1978) Belgisch Dubrovnik
Techniek Acryl
Afmetingen 117 x 137 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000