Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst

Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
  • Originele lithografie op geschept papier van Corneille
  • Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77) en getiteld
  • Annotatie: EA (épreuve d'artiste)
  • Professioneel ingelijst in witte lijst met passe-partout
  • Uitstekende staat
Gratis levering binnen een straal van 30 km. Indien verder, bespreekbaar tegen een redelijke vergoeding.